„VIII Bieg AGH” oraz „Święto ulicy Krupniczej w ramach Dni Dzielnicy I Stare Miasto”

W dniu 08.06.2019 r. pomiędzy godz. 15.30  a godz. 18.00  w związku z organizowaną imprezą pod nazwą „VIII Bieg AGH” na trasie: start ul. Reymonta na wysokości posesji Nr 23, ul. Reymonta, ul. Reymana, al. 3 Maja (przecięcie oraz deptak), ul. Piastowska (chodnik po stronie Błoń), ul. Na Błoniach, al. Focha (deptak), al. 3 Maja (przecięcie oraz deptak), ul. Reymana, ul. Reymonta, meta na ul. Reymonta na wysokości posesji Nr 23   wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym, w tym:

 

 

„VIII Bieg AGH” oraz „Święto ulicy Krupniczej w ramach Dni Dzielnicy I Stare Miasto”
Fot. fot. Oktawia Żeber

Od godz. 14.00 zostanie zamknięta dla ruchu kołowego ul. Reymonta (na odcinku od ul. Piastowskiej do ul. Miechowskiej) natomiast od ok.  godz. 15.30 al. 3. Maja (z wyjątkiem dojazdu od strony ul. Piastowskiej do parkingu zlokalizowanego przed Stadionem Miejskim przy Al. 3 Maja)  oraz ul. Reymana .

W godz. 15.30-18.00 zostaną wyłączone drogi dla rowerów wokół Błoń Krakowskich;

W związku z zamknięciem ul. Reymonta zalecany objazd do Al. Mickiewicza ulicami: Czarnowiejską i  Nawojki, natomiast na czas zamknięcia Al. 3 Maja  zaleca się objazd  do ul. Piastowskiej ulicami:  Al. Focha i Królowej Jadwigi.

W dniu 09.06.2019 r. w związku z organizowaną imprezy pod nazwą: „Święto ulicy Krupniczej w ramach Dni Dzielnicy I Stare Miasto” od ok. godz. 6.00 zostanie zamknięta ul. Krupnicza na odcinku od ul. Szujskiego do Teatru Bagatela (zostanie utrzymany wjazd z ul. Krupniczej w ul. Szujskiego).

Ponadto, w związku z ww. imprezą:

Dojazd do ul. Loretańskiej (odcinek pomiędzy ul. Studencką a ul. Krupniczą) będzie możliwy ulicami: Krupniczą, Wenecja, Garncarską, Jabłonowskich, Loretańską.

Na czas zamknięcia ul. Krupniczej na ul. Loretańskiej na odcinku od ul. Studenckiej do ul. Krupniczej zostanie wprowadzony ruch dwukierunkowy. Wyżej wymieniony odcinek ul. Loretańskiej będzie drogą bez przejazdu.

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Michał Pyclik
Podmiot publikujący: ZIKiT Kraków