Zamknięcie ulicy Wrzosowej we Wrząsowicach

 Uprzejmie informujemy, że w związku z budową ronda w m. Wrząsowice od dnia 11.05.2018 r. (piątek)od ok. godz. 7:00 do dnia 18.05.2018 r. (piątek) do ok. godz. 15:00 zostanie zamknięty fragment ulicy Wrzosowej w miejscowości Wrząsowice od ulicy Nad Wilgą (droga do Ochojna) do ulicy Spacerowej (droga do Lusiny). W tym czasie linie 215 i 915 będą kursować po trasach czasowo zmienionych:

Zamknięcie ulicy Wrzosowej we Wrząsowicach
Fot. Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu
  • linia 215 - od Borku Fałęckiego do przystanku „Merkuriusza Polskiego” bez zmian, następnie ul. Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego, Szybisko, Myślenicka, Merkuriusza Polskiego), ul. Łąkową w Lusinie i ul. Spacerową we Wrząsowicach do ul. Wrzosowej, gdzie linia wróci na stałą trasę do Rzeszotar Panciawy Pętli. Przystanki nieczynne dla linii 215: „Sawiczewskich” (tylko w kierunku Rzeszotar Panciawy Pętli), „Wróblowice Szkoła”, „Wróblowice”, „Ukraina”, „Zbydniowice”. Przystanek „Swoszowice Poczta” w kierunku Rzeszotar Panciawy Pętli będzie przeniesiony na ul. Chałubińskiego (jak dla linii 265). Na trasie objazdowej linia będzie się zatrzymywać na istniejących przystankach (granicą strefy będzie przystanek „Chałubińskiego”);
  • linia 915 - od Borku Fałęckiego do przystanku „Merkuriusza Polskiego” bez zmian, następnie ul. Chałubińskiego, ul. Łąkową w Lusinie i ul. Spacerową we Wrząsowicach do ul. Wrzosowej, gdzie linia wróci na stałą trasę do przystanku Świątniki Urząd Miasta i Gminy. Powrót po stałej trasie bez zmian (przez Rzesztorary i Ochojno). Przystanki nieczynne dla linii 915 w kierunku Świątnik Urzędu Miasta i Gminy: „Sawiczewskich”, „Wróblowice Szkoła”, „Wróblowice”, „Ukraina”, „Zbydniowice”. Przystanek „Swoszowice Poczta” w kierunku Świątnik Urzędu Miasta i Gminy będzie przeniesiony na ul. Chałubińskiego (jak dla linii 265). Na trasie objazdowej linia będzie się zatrzymywać na istniejących przystankach (granicą strefy będzie przystanek „Chałubińskiego”).

 

            Rozkłady jazdy zostaną zmienione.

            Za utrudnienia przepraszamy!

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Michał Pyclik
Podmiot publikujący: ZIKiT Kraków