Awaryjna naprawa torowiska na ul. Starowiślnej

Uprzejmie informujemy, że w związku z koniecznością awaryjnej naprawy torowiska na ul. Starowiślnej, w noce 27/28.02-28.02/01.03.2018 r. (wtorek/środa - środa/czwartek) w godzinach 20:00 - 4:30 zostanie wyłączony ruch tramwajowy na odcinku od skrzyżowania ulic Limanowskiego i Na Zjeździe do skrzyżowania ulic Starowiślna i Dietla (w kierunku centrum Krakowa) oraz od ul. Miodowej do ul. Św. Wawrzyńca (w kierunku Podgórza).

Awaryjna naprawa torowiska na ul. Starowiślnej
Fot. Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu

 W związku z powyższym, w dniach 27-28.02.2018 r. (wtorek - środa) od godz. 20:00 do końca kursów zostaną wprowadzone następujące zmiany w funkcjonowaniu linii tramwajowych:

linia 3 - kursować będzie na trasie czasowo zmienionej. W kierunku Krowodrzy Górki: od przystanku "Podgórze SKA" ul. Limanowskiego, Krakowską, Dietla do przystanku "Starowiślna" i dalej po stałej trasie. W kierunku Nowego Bieżanowa P+R linia kursować będzie przez ul. Dajwór i Św. Wawrzyńca;

linia 19 - kursować będzie na trasie czasowo zmienionej. W kierunku Dworca Towarowego: od przystanku "Korona" ul. Krakowską, Dietla do przystanku "Starowiślna" i dalej po stałej trasie. W kierunku Borku Fałęckiego linia kursować będzie przez ul. Dajwór i Św. Wawrzyńca;

linia 24 - kursować będzie na trasie czasowo zmienionej (w obu kierunkach): od Kurdwanowa P+R do przystanku "Podgórze SKA" bez zmian, następnie ul. Limanowskiego, Krakowską, Dietla do przystanku "Starowiślna", gdzie linia wróci na stałą trasę do Bronowic Małych.

              Rozkłady jazdy pozostaną BEZ zmian.

           Dla linii 3 i 19 w kierunku Podgórza zamiast przystanku "Św. Wawrzyńca" funkcjonował będzie przystanek "Dajwór" (na ul. Św. Wawrzyńca).

            Bilety okresowe wykupione na linie 3, 19 i 24 zachowują ważność na stałych i zmienionych trasach tych linii. Dodatkowo, bilety okresowe wykupione na linię 24 zachowują ważność w tramwajach linii 3 i 19 na trasie przez ul. Dajwór i Św. Wawrzyńca.

            Za utrudnienia przepraszamy!

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Michał Pyclik
Podmiot publikujący: ZIKiT Kraków