Zmiany w KMK

Wymiana płyt monolitycznych w ciągu ul. Bronowickiej

Uprzejmie informujemy, że w związku z koniecznością wymiany płyt monolitycznych w torowisku tramwajowym w ciągu ul. Bronowickiej, zostanie wyłączone torowisko tramwajowe na odcinku od Teatru Bagatela do Bronowic Małych w dniu 20.11.2016 r. (niedziela). W związku z powyższym zostaną wprowadzone w w/w dniach następujące zmiany w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie:

Uroczystości w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

Uprzejmie informujemy, że w dniu 19.11.2016 r. (sobota) w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach odbywać się będą uroczystości zakończenia Roku Miłosierdzia. W związku ze spodziewanym zwiększonym zainteresowaniem pasażerów transportem zbiorowym oraz w celu ułatwienia dojazdu wiernych zostanie wzmocniona oferta Komunikacji Miejskiej w Krakowie, która funkcjonować będzie wg następującego porządku:

Awaryjna naprawa torów na ul. Starowiślnej
Komunikat archiwalny 2016-11-09

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że w związku z koniecznością naprawy torowiska w ciągu ul. Starowiślnej od dnia 10.11.2016 r. (czwartek) od godz. 07:00 do dnia 11.11.2016 r. (piątek) do godz. 04:00 zostanie wyłączony ruch tramwajowy na odcinku Limanowskiego – Starowiślna.

Tydzień bez tramwajów na ul. Limanowskiego
Komunikat archiwalny 2016-11-09

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że w związku z remontem przejazdu tramwajowego przez ul. Wodną (przecznica ul. Wielickiej) w dniach od 12.11.2016 r. (sobota) do 20.11.2016 r. (niedziela) zostanie wyłączony ruch tramwajowy na odcinku Limanowskiego - Dworcowa.

Coraz więcej krakowian wybiera komunikację miejską!

Nowoczesny tabor i częstsze kursy tramwajów i autobusów zachęcają krakowian do korzystania z komunikacji miejskiej. Potwierdza to liczba sprzedawanych biletów. W zeszłym miesiącu pasażerowie kupili aż o 15 proc. więcej biletów do kasowania (jednorazowych i czasowych normalnych) niż w analogicznym okresie poprzedniego roku. Więcej sprzedano także biletów okresowych.

Sobota bez tramwajów przez al. Pokoju
Komunikat archiwalny 2016-10-31

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że w dniu 05.11.2016 r. (sobota), ze względu na awaryjną naprawę torowiska na al. Pokoju, wyłączony zostanie ruch tramwajowy na odcinku od węzła "Rondo Grzegórzeckie" przez aleję Pokoju do węzła "Rondo Czyżyńskie".

Muzeum Narodowe z największą liczbą głosów
Komunikat archiwalny 2016-10-31

W czwartek, punktualnie o godz. 12, zakończyło się internetowe głosowanie w kwestii ewentualnej zmiany nazwy zespołu przystanków "Cracovia".

Parking P+R Giełda Balicka na innych zasadach
Komunikat archiwalny 2016-10-27

W dniach 28-31.10.2016r. zawieszone będzie funkcjonowanie parkingu P+R Giełda Balicka. Tak jak co roku oznacza to, że cały teren parkingu będzie służył obsłudze giełdy kwiatowej - oznacza to, że będzie tam można zaparkować ale odpłatnie.

Zawieszenie funkcjonowania Parkingu P+R Giełda Balicka

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że w dniach 28-31.10.2016 r. zawieszone będzie funkcjonowanie parkingu P+R Giełda Balicka.

Wszystkich Świętych - organizacja ruchu i komunikacja miejska

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu prezentuje zmiany w organizacji ruchu oraz funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie (KMK) w okresie zbliżającego się Święta Wszystkich Świętych (29.10 - 2.11.).