Zmiany w KMK

Coraz więcej krakowian wybiera komunikację miejską!

Nowoczesny tabor i częstsze kursy tramwajów i autobusów zachęcają krakowian do korzystania z komunikacji miejskiej. Potwierdza to liczba sprzedawanych biletów. W zeszłym miesiącu pasażerowie kupili aż o 15 proc. więcej biletów do kasowania (jednorazowych i czasowych normalnych) niż w analogicznym okresie poprzedniego roku. Więcej sprzedano także biletów okresowych.

Sobota bez tramwajów przez al. Pokoju
Komunikat archiwalny 2016-10-31

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że w dniu 05.11.2016 r. (sobota), ze względu na awaryjną naprawę torowiska na al. Pokoju, wyłączony zostanie ruch tramwajowy na odcinku od węzła "Rondo Grzegórzeckie" przez aleję Pokoju do węzła "Rondo Czyżyńskie".

Muzeum Narodowe z największą liczbą głosów
Komunikat archiwalny 2016-10-31

W czwartek, punktualnie o godz. 12, zakończyło się internetowe głosowanie w kwestii ewentualnej zmiany nazwy zespołu przystanków "Cracovia".

Parking P+R Giełda Balicka na innych zasadach
Komunikat archiwalny 2016-10-27

W dniach 28-31.10.2016r. zawieszone będzie funkcjonowanie parkingu P+R Giełda Balicka. Tak jak co roku oznacza to, że cały teren parkingu będzie służył obsłudze giełdy kwiatowej - oznacza to, że będzie tam można zaparkować ale odpłatnie.

Zawieszenie funkcjonowania Parkingu P+R Giełda Balicka

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że w dniach 28-31.10.2016 r. zawieszone będzie funkcjonowanie parkingu P+R Giełda Balicka.

Wszystkich Świętych - organizacja ruchu i komunikacja miejska

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu prezentuje zmiany w organizacji ruchu oraz funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie (KMK) w okresie zbliżającego się Święta Wszystkich Świętych (29.10 - 2.11.).

Na Targi Książki najlepiej komunikacją miejską

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że w związku z odbywającymi się przy ul. Galicyjskiej (Dzielnica XIV Czyżyny) 20. Międzynarodowymi Targami Książki wprowadzone zostaną następujące zmiany w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie:

Wzmocnienia KMK na najbliższy weekend
Komunikat archiwalny 2016-10-20

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu, że w dniach 22-23.10.2016 r. (sobota - niedziela) w związku ze spodziewaną zwiększoną frekwencją pasażerów, wzmocniona zostanie oferta Komunikacji Miejskiej w Krakowie w rejonie niektórych cmentarzy. W związku z tym wprowadzone zostaną następujące zmiany w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie:

 

Zagłosuj co dalej z Cracovią!
Komunikat archiwalny 2016-10-19

Po zamknięciu jednego z symboli powojennego Krakowa – Hotelu Cracovia – pojawiły się sugestie ze strony mieszkańców, by zmienić nazwę zespołu przystanków zlokalizowanego tuż obok tego obiektu, przy skrzyżowaniu al. Krasińskiego, al. Mickiewicza, al. Focha i ul. Piłsudskiego.

Remont sieci trakcyjnej na al. Andersa
Komunikat archiwalny 2016-10-07

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że w związku z remontem sieci trakcyjnej w ciągu alei Andersa w dniach od 10.10.2016 r. (poniedziałek) do 23.10.2016 r. (niedziela) zostanie wyłączony ruch tramwajowy na odcinku Plac Centralny im. R. Reagana - Rondo Kocmyrzowskie im. Ks. Gorzelanego.