Komunikat archiwalny

7-9 X utrudnienia w ruchu

W najbliższych dniach na ulicach miasta organizowane będą następujące imprezy, które będą miały wpływ na ruch drogowy
    

 

7-9 X utrudnienia w ruchu
Fot. Zarząd Dróg Miasta Krakowa

07.10.2017 r. pomiędzy godz. 9.00 a godz. 14.00 w związku z imprezą sportową pn. „5 Na Dobry Początek” odbywającą się wokół Błoń, zostanie wyłączona droga dla rowerów na Al. 3 Maja i Al. Focha. Ponadto, na czas imprezy zostanie zamknięta ul. Na Błoniach oraz chodnik na ul. Piastowskiej  pomiędzy ul. Na Błoniach a Al. 3 Maja (od  strony Błoń).

07.10.2017 r. pomiędzy godz. 10.30 a godz. 14.30 w związku z imprezą  pod nazwą „4KrwioBieg” wystąpią następujące utrudnienia w ruchu:
•    ul. Karola Rollego (na odcinku od ul. Długosza do ul. Władysława Warneńczyka)  –wyłączenie chodnika i  części jezdni po stronie Bulwarów;
•    ul. Ludwinowska (w rejonie skrzyżowania z ul. Zatorską i ul. Przedwiośnie) wyłączenie chodnika i  części jezdni po stronie Bulwarów;
•    Most Dębnicki - wyłączenie chodnika  po stronie ul. Zwierzynieckiej;
•    Kładka Ojca Bernatka – wyłączenie kładki (części rowerowej);
•    Bulwary – wyłączona część dróg dla pieszych i rowerów na odcinku pomiędzy Mostem Dębnickim a Kładką O. Bernatka;

08.10.2017 r. pomiędzy godz. 11.00 a godz. 12.30 w związku z II Małopolskim Marszem pod hasłem: „Rodzinie i Życiu – TAK!” wystąpią  utrudnienia w ruchu (wstrzymania ruchu na czas przejścia uczestników marszu) na trasie: ul. Droga do Zamku, ul. Grodzka, Rynek Główny.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Michał Pyclik
Podmiot publikujący: ZIKiT Kraków