11. PZU Bieg Trzech Kopców: zmiany w organizacji ruchu, specjalne parkingi i autobusy

W najbliższą niedzielę, 1 października w Krakowie odbędzie się 11. PZU Bieg Trzech Kopców. W związku z tym wydarzeniem sportowym wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu. Zawodnikom zostaną natomiast udostępnione specjalne miejsca parkingowe oraz autobusy, którymi ze strefy startu do strefy mety będą mogli dostać się także kibice.

Więcej informacji na stronie organizatora Zarząd Infrastruktury Sportowej

11. PZU Bieg Trzech Kopców: zmiany w organizacji ruchu, specjalne parkingi i autobusy
Fot. Zarząd Infrastruktury Sportowej

Podczas biegu wystąpią niewielkie utrudnienia w ruchu kołowym. Chwilowo będzie wstrzymany ruch w rejonach Rynku Podgórskiego (ul. Limanowskiego i ul. Brodzińskiego) oraz Salwatora.

W godzinach 10:30 – 12:30  zamknięta dla ruchu będzie ulica Starowolska, przez którą uczestnicy imprezy będą wbiegać do Lasu Wolskiego. Zostaną wyznaczone objazdy do ul. Jodłowej oraz do ul. 28 lipca 1943 r.:

- od ul. Starowolskiej ulicami Królowej Jadwigi, Junacką, Chełmską, Rzepichy, Orlą, Księcia Józefa do ul. Jodłowej;
- od ul. Jodłowej ulicami: Księcia Józefa, Orlą, Rzepichy, Chełmską, Junacką, Królowej Jadwigi do Al. 28. Lipca 1943 r.

W godzinach 10:30 – 12:30 zamknięta będzie ul. Kościuszki. Zostanie wyznaczony objazd do ul. Konopnickiej:

- ul. Zielińskiego, Monte Casino do Ronda Grunwaldzkiego.

Ruch tramwajowy na Salwator zostanie utrzymany przez cały czas trwania biegu.

 

trasa 11 pcu 3kopce

 

Uprzejmie informujemy, że zawodnicy startujący w 11. edycji Biegu Trzech Kopców (wraz z imprezami towarzyszącymi) oraz wolontariusze wspomagający ich organizację, będą uprawnieni w dniach od 29 września 2017 r. do 1 października 2017 r. do bezpłatnych przejazdów środkami Komunikacji Miejskiej w Krakowie.

Z bezpłatnego przejazdu będzie mogła skorzystać osoba okazująca w pojazdach KMK: numer startowy, plakietkę lub specjalny identyfikator wydane przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie – organizatora imprezy.

Uwaga!!!

 

Przedłożenie nieokazanych w czasie kontroli biletów KMK: specjalnego identyfikatora, numeru startowego lub plakietki nie stanowi podstawy do zwrotu pobranej należności za przewóz i opłaty dodatkowej lub umorzenia wezwania do zapłaty.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Michał Pyclik
Podmiot publikujący: ZIKiT Kraków