Komunikat archiwalny

Przebudowa łącznika ul. Mochnaniec z ul. Bunscha

Uwaga kierowcy i pasażerowie KMK! W sobotę (22.07) rozpocznie się przebudowa fragmentu jezdni ul. Mochnaniec (od skrzyżowania z ul. Obrońców Helu do skrzyżowania z ul. Bunscha). W trakcie prowadzenia prac droga ta będzie nieprzejezdna. Samochody osobowe i autobusy komunikacji zbiorowej pojadą objazdami.

Przebudowa łącznika ul. Mochnaniec z ul. Bunscha
Fot. Piotr Hamarnik

Przebudowa tego fragmentu ul. Mochnaniec rozpocznie się w najbliższą sobotę (22.07) i potrwa niemal trzy tygodnie (do 10 sierpnia). W tym czasie autobusy linii 116 i 203 pojadą trasami objazdowymi. Dla samochodów osobowych również wyznaczone zostaną objazdy. Za utrudnienia przepraszamy!


Funkcjonowanie autobusów KMK:

linia 116 - od Czerwonych Maków P+R ul. Bunscha, Babińskiego do przystanku "Skotniki", gdzie linia powróci na stałą trasę do przystanku Kozienicka. Nieczynne dla linii będą przystanki: "Mochnaniec", "Skotniki Szkoła" i "Brücknera". Przystanek "Skotniki" w kierunku Kozienickiej będzie zlokalizowany na ul. Babińskiego, zaś w kierunku Czerwonych Maków P+R będzie funkcjonował dwukrotnie: na ul. Kozienickiej (w stałej lokalizacji) i na ul. Babińskiego. Na trasie objazdowej autobusy będą się zatrzymywać na istniejących przystankach;

linia 203 - od Czerwonych Maków P+R ul. Bunscha, Babińskiego, Skotnicką do przystanku "Skotniki Szkoła", gdzie linia powróci na stałą trasę do Borku Fałęckiego i Tyńca Kamieniołom. Przystanek "Mochnaniec" będzie nieczynny. Na trasie objazdowej autobusy będą się zatrzymywać na istniejących przystankach.


 

Adres:
ul. Mochnaniec, Kraków
mapa

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Piotr Hamarnik
Podmiot publikujący: ZIKiT Kraków