Kolejne utrudnienia w rejonie al. Bora-Komorowskiego

Rozpoczął się najtrudniejszy, z punktu widzenia kierowców, etap budowy estakady nad al. Bora-Komorowskiego, która połączy tę arterię z ul. Dobrego Pasterza i Bohomolca. Zwężenie do jednego pasa ruchu (zarówno w kierunku Nowej Huty jak i ronda Polsadu) potrwa dwa tygodnie.

Kolejne utrudnienia w rejonie al. Bora-Komorowskiego
Fot. Wiesław Majka

Nowa organizacja ruchu na al. Bora-Komorowskiego obejmuje odcinek pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Dobrego Pasterza, a stacją benzynową. Kierowcy jadący od strony Ronda Polsadu kierowani są, poprzez przełączkę, na jezdnię północną (tą położoną bliżej centrum handlowego). Przez najbliższe dwa tygodnie będą poruszać się jednym pasem ruchu. Niewiele się zmieniło dla kierowców jadących od strony Nowej Huty, którzy już od kilkunastu dni mają do dyspozycji tylko jeden pas.

W drugiej połowie czerwca organizacja ruchu znowu się zmieni i sytuacja wróci do tej z maja (dwa pasy w stronę Nowej Huty, jeden w stronę Ronda Polsadu). Taka organizacja ruchu potrwa do końca sierpnia.

Równolegle prowadzone są prace w rejonie ul. Dobrego Pasterza, gdzie przebudowywane jest skrzyżowania z ul. Bohomolca. W tamtym miejscu drogowcy zajęli jeden pas ruchu, występują utrudnienia w przejeździe. Taka sytuacja potrwa również do końca sierpnia. Za utrudnienia przepraszamy.

Adres:
Aleja Gen. Bora-Komorowskiego, Kraków
mapa

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Piotr Hamarnik
Podmiot publikujący: ZIKiT Kraków