Zmiana organizacji ruch – al. Andersa

W związku z kolejnym etapem remontu al. W. Andersa od 10.11.2016 r. (czwartek) godz. 08:00 nastąpi zamknięcie al. W. Andersa na odcinku od pl. Centralnego im. R. Reagana do ul. B. Czuchajowskiego. Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych pracę będą trwały około 2 tygodnie.

Zmiana organizacji ruch – al. Andersa
Fot. Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie

W trakcie realizacji robót jezdnia północna na odcinku od al. Przyjaźni do ul. Czuchajowskiego – będzie zamknięta a ruch będzie się odbywał w dwóch kierunkach po jezdni południowej. Jednocześnie wyłączona będzie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu al. Andresa/Ludźmierska/Boruty-Spiechowicza

W związku z tym linie 132, 142 i 572 w kierunku DH Wanda będą kursowały na odcinku od al. Przyjaźni do ul. B. Czuchajowskiego południową jezdnią al. W. Andersa z obsługą przystanku "Os. Zgody" w zmienionej lokalizacji na al. Przyjaźni na wysokości pętli autobusowej.

  • Linie 152 i 172 w kierunku DH Wanda będą kursowały na odcinku od al. Przyjaźni do ul. B. Czuchajowskiego południową jezdnią al. W. Andersa bez obsługi przystanku "Os. Zgody".
  • Przystanek początkowy linii 502 będzie zlokalizowany w dotychczasowym miejscu na przystanku dla wysiadających (na al. Andersa). Linia pojedzie następnie przez pl. Centralny im. R. Reagana, al. Solidarności, al. Przyjaźni do al. W. Andersa i dalej bez zmian do Cracovii Stadion. Przystanek "Os. Zgody" będzie obsługiwany w zmienionej lokalizacji na al. Przyjaźni na wysokości pętli autobusowej. Linia nie będzie obsługiwała dodatkowych przystanków na trasie objazdowej.
  • Linia 642 w kierunku Alei Przyjaźni od pl. Centralnego im. Reagana będzie skierowana jak dotychczas przez al. Solidarności i al. Przyjaźni do przystanku końcowego, z obsługą przystanków na trasie objazdowej.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Michał Pyclik
Podmiot publikujący: ZIKiT Kraków