Komunikat archiwalny

Najbliższe remonty i utrudnienia

Podajemy harmonogram remontów na Zwierzyńcu, w Krowodrzy i Bronowicach. Więcej o bieżących utrudnieniach można dowiedzieć się na mapie utrudnień i w zakładce "bieżące utrzymanie".

Najbliższe remonty i utrudnienia
Fot. ZIKiT
  • 26.04 - 30.04: ul. Królowej Jadwigi na odcinku od ulicy Bodziszkowej do Kasztanowej - od godzin wieczornych 26.04 prowadzone prace związane z wymianą warstwy ścieralnej. Utrudnienia w ruchu, ruch kierowany
  • 7.05 -12.05: ul. Reymonta - od godzin wieczornych 07.05 będą prowadzone prace związane z wymianą nawierzchni asfaltowej na pasie od ulicy Piastowskiej do Alei. Zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy od Alei do Piastowskiej. Natomiast od 16.05 do 20.05 planowana jest wymiana nawierzchni na pasie od Alei do Piastowskiej. Ruch jednokierunkowy w drugą stronę.
  • 18.04 - rozpoczęto prace przygotowawcze do remontu ul. Tetmajera na odcinku od ul. Pod Strzechą do nowego asfaltu (ok. 350m za ul. Truszkowskiego w stronę ronda). Na dzień dzisiejszy jest frezowany fragment nawierzchni. Ze względu na kompleksowy remont i wymaganą ingerencję w podbudowę ul. Tetmajera na powyższym odcinku będzie zamknięta, a objazd prowadzony będzie ul. Pasternik/Radzikowskiego. Planowo utrudnienia potrwają do 15.06.

 

Tagi: remonty, ZIKiT

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Piotr Hamarnik
Podmiot publikujący: ZIKiT Kraków