Utrudnienia

Lepszy dojazd do Muzeum Lotnictwa

W poniedziałek 11 kwietnia rozpocznie się planowany na 1,5 tygodnia remont ulicy Markowskiego. Nowa nawierzchnia i chodnik zapewnią wygodniejszy dojazd zarówno do Muzeum Lotnictwa Polskiego jak i do zlokalizowanych przy tej ulicy osiedli.

W trakcie prowadzonych prac ulica będzie wyłączona z ruchu. Dojazd dla mieszkańców i odwiedzających muzeum zapewniony będzie poprzez ul. Seniorów Lotnictwa i teren Muzeum.

Protesty przy ul. Wrocławskiej
Komunikat archiwalny 2016-04-08

Uwaga kierowcy i pasażerowie KMK! Od poniedziałku (11.04) do piątku (15.04) należy się spodziewać utrudnień przy skrzyżowaniu ul. Wrocławskiej i Racławickiej, w związku z zaplanowanymi protestami.

Ul. Siewna: autobusy wracają na skrzyżowanie

W związku z dopuszczeniem ruchu autobusów na skrzyżowaniu ulic Siewnej, Bociana i Jabłonnej od 9 kwietnia (sobota) linie nr 164 i 503 powrócą na swoje stałe trasy. Rozkłady jazdy linii ulegną zmianie.

Remont zatoki - Złoty Wiek

Od 06.04.2016  rozpocznie się remont zatoki autobusowej „ Złoty Wiek” na ul.  Jancarza . Prace potrwają około 10dni. W trakcie ich prowadzenia utrudnione będzie korzystanie z tego przystanku.

Rusza remont ul. Zakopiańskiej
Komunikat archiwalny 2016-04-04

Uwaga kierowcy! W nocy z wtorku na środę (05/06.04) rozpocznie się remont fragmentu ul. Zakopiańskiej, pomiędzy ul. Brożka, a ul. Kościuszkowców. Początkowo zajęta będzie jedna z jezdni, do wysokości ul. św. Faustyny. Ruch samochodowy będzie się odbywał po drugiej stronie jezdni, po jednym pasie w każdym z kierunków.
 

Sobota: utrudnienia na bulwarach dla pieszych
Komunikat archiwalny 2016-04-01

W sobotę 2 kwietnia w godz. 11.30 -14.30, w związku z organizowaną imprezą sportową, zostaną wyłączone z ruchu drogi dla pieszych i rowerów na Bulwarze Rodła, Czerwieńskiego, Inflanckim, Kurlandzkim (odcinek od ul. Flisackiej do wysokości ul. Ludwika Zieleniewskiego).

 

Remont nakładkowy ul. Zakopiańskiej.
Komunikat archiwalny 2016-04-01

We wtorek 5 kwietnia po porannym szczycie komunikacyjnym planowane jest rozpoczęcie prac remontowych ul. Zakopiańskiej.

 

PKP PLK zamyka przejście pod torami w rejonie Zabłocia.

W związku z planowaną przez PKP PLK przebudową przejścia podziemnego łączącego ul. Kącik z ul. Przemysłową ZIKiT został poinformowany o jego zamknięciu. Zamknięcie przejścia zaplanowane zostało na 18.04.2016r. Przebudowa przejścia podziemnego potrwa min. 3 miesiące.

Święto Bożego Miłosierdzia: zmiany w organizacji ruchu i wzmocnienie komunikacji miejskiej

W niedzielę (3 kwietnia) przypada Święto Bożego Miłosierdzia. W związku z uroczystościami zostaną wprowadzone następujące zmiany w organizacji ruchu.

Remont ul. Olszanickiej
Komunikat archiwalny 2016-03-30

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że w środę (30.03) rozpoczęły się prace przygotowawcze związane z remontem ul. Olszanickiej.