Utrudnienia

Marsz Pamięci - utrudnienia w ruchu
Komunikat archiwalny 2016-03-07

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że w niedzielę (13.03) należy się spodziewać utrudnień w ruchu, na trasie przejścia Marszu Pamięci.

Trasy krakowskich Dróg Krzyżowych
Komunikat archiwalny 2016-03-04

W poniedziałek (7 marca) ruszają krakowskie Drogi Krzyżowe. Przewidywane są tymczasowe utrudnienia w ruchu. Poniżej prezentujemy trasy, którymi będą przechodzić wierni.

Zamknięta ul. Plac Przystanek
Komunikat archiwalny 2016-03-02

Przypominamy, że w związku budową łącznicy kolejowej Kraków Zabłocie – Kraków Krzemionki, od 12 marca PKP PLK planuje zamknąć estakadę Obrońców Lwowa wraz z wprowadzeniem buspasa od węzła z ul. Kamieńskiego na okres około 3 miesięcy. Będzie to pierwszy z kilku etapów robót, które potrwają do końca roku. Jednak już teraz kierowcy natrafią na utrudnienia na ulicach w rejonie inwestycji.

Pochód - chwilowe utrudnienia
Komunikat archiwalny 2016-02-26

Informujemy, że w dniu 28.02.2016 r., w godz. 13.00 – 14.00, na czas przejścia uczestników pochodu patriotycznego wystąpią chwilowe utrudnienia w ruchu na trasie: Plac Mariacki, Rynek Główny, ul. Szewska, ul. Podwale, ul. Piłsudskiego, Al. 3 Maja.

Zmiana organizacji ruchu: ul. Przy Rondzie
Komunikat archiwalny 2016-02-22

Trwają prace w rejonie Ronda Mogilskiego i ul. Przy Rondzie.

Utrudnienia na ul. Grzegórzeckiej  (17 lutego)
Komunikat archiwalny 2016-02-16

W środę 17 lutego w godz. 9.45 - 15.00, przy udziale policji, naprawiane będą studzienki teletechniczne Orange, co spowoduje utrudnienia w ruchu na ul. Grzegórzeckiej (na kierunku Dietla).

Ul. Drukarska do remontu

Jeszcze w tym roku przebudowana zostanie ul. Drukarska. Remont wykona prywatny inwestor, który realizuje budynek mieszkalny w najbliższym sąsiedztwie ulicy.

ul. Balicka (boczna) budowa kanalizacji
Komunikat archiwalny 2016-02-16

W związku z budową kanalizacji sanitarnej, przy ul. Balickiej (bocznej), od 18.02 (czwartek) do 29.02 (poniedziałek) będą wystepować utrudnienia w ruchu. Prace będą prowadzone pomiędzy godz. 8 a 16. Codziennie na innym 30 metrowym odcinku drogi. W związku z głębokimi wykopami ulica będzie zawężona o połowę.

Budowa łącznicy PKP: większe utrudnienia 12 marca

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że w związku ze zmianami w harmonogramie budowy łącznicy kolejowej, w rejonie stacji Zabłocie – Krzemionki, zmiany w organizacji ruchu dla kierowców i pasażerów KMK, zostaną wprowadzone w życie w połowie marca. Jak informuje PKP - nowa organizacja prac na łącznicy ma zminimalizować utrudnienia w ruchu.

Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Powstańców Wielkopolskich z ul. Wielicką

W najbliższy weekend tj. od piątku (22 stycznia) od godzin nocnych (ok. 21:00) zostaną wprowadzone ograniczenia w zakresie lewoskrętu z ul. Powstańców Wielkopolskich w kierunku ul. Wielickiej (wyłączenie jednego z pasów ruchu) oraz prawoskrętu dla relacji Wielicka – Powstańców Wielkopolskich (Nowohucka).