Utrudnienia

Zmiany dla pieszych na Moście Miłosierdzia

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie informuje, iż Trasa Łagiewnicka S.A. w związku z prowadzonymi w ramach realizacji zadania pn. „Budowa Trasy Łagiewnickiej w Krakowie od skrzyżowania
 

Wyburzanie kolejnego wiaduktu na ul. Łokietka

W najbliższy poniedziałek (14 maja) rozpocznie się wyburzanie kolejnego fragmentu wiaduktu kolejowego znajdującego się nad ul. Łokietka.

Remont ul. Olszyny oraz kolejne etapy prac na ul. Cechowej i ul. Dobrego Pasterza

Uwaga kierowcy i pasażerowie KMK! Od poniedziałku (07.05) rozpocznie się remont nawierzchni jezdni oraz chodników na ul. Olszyny na odcinku od wiaduktu kolejowego do ul. Grochowskiej. Planowane zakończenie remontu 09.06.2018. Ruch samochodowy podczas remontu zostanie zachowany.

Pielgrzymka Słowaków do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Rekreacyjny Rajd Rowerowy 5 maja

W dniu 05.05.2018 r. pomiędzy godz. 6.00 a około godz. 16.00 w związku z Pielgrzymką Słowaków do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach zostanie zamknięta dla ruchu kołowego ul. św. Siostry Faustyny.

Święto Flagi zmiany w organizacji ruchu

Uprzejmie informujemy, że w dniu 02.05.2018 r. (środa) w godz. ok. 12:30 - 13:00/13:15 odbędzie się zgromadzenie publiczne i wydarzenie okolicznościowe związane z obchodami Święta Flagi Rzeczpospolitej Polskiej, podczas którego będzie pobijany rekord Guinnessa w długości flagi.

Pracowity majowy weekend

Podczas kiedy cześć Krakowian wzięła urlopy i odpoczywa korzystając z dogodnego rozkładu świąt w kalendarzu, w mieście cały czas trwają prace. Firmy pracujące na zlecenie ZIKiT przebudowują i remontują bez względu na długi weekend majowy.

Obchody Narodowego Święta 3 maja oraz piesza pielgrzymka z Bielska Białej do Krakowa

W dniu 3 maja br. odbędą się dwie następujące uroczystości powodujące zmiany w organizacji ruchu.

Kolejny etap prac na ul. Cechowej

Już 7 maja ruszy kolejny etap prac na ul. Cechowej.

Remont ulicy Kocmyrzowskiej od ul. Wańkowicza do ul. Łowińskiego

Uwaga kierowcy! W weekend majowy rozpocznie się remont nawierzchni ul. Kocmyrzowskiej na odcinku od ul. Wańkowicza do ul. Łowińskiego.

 

Przejazd rolkarzy przez miasto

W dniu 26.04.2018 r. pomiędzy godz. 20.00 a około godz. 22.00 w związku z przejazdem rolkarzy przez miasto, mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na trasie: