Utrudnienia

Nowosądecka - asfaltowanie
Komunikat archiwalny 2016-05-24

W nocy z środy na czwartek, tj 25/26.05.2016 od godz. 20.00 będzie układana warstwa ścieralna nawierzchni na ul. Nowosądeckiej na odc. od ul. Włoskiej do ul. Łużyckiej  przy zamknięciu ruchu samochodowego.
 

Boże Ciało
Komunikat archiwalny 2016-05-23

W najbliższy czwartek ulicami Krakowa przejdzie szereg procesji. Informacje i ich trasach i godzinach przejścia prezentujemy w aplikacji O!strzegator (aplikacja do pobrania ze sklepu Google Play).  

 Remont ul. Fieldorfa - Nila i ul. Prądnickiej
Komunikat archiwalny 2016-05-20

W poniedziałek tj. 23 maja rusza remont ul. Fieldorfa - Nila i części ul. Prądnickiej (na odcinku od ul. Opolskiej do Fieldorfa - Nila). Na początku odbędą się prace brukarskie, powodujące minimalne utrudnienia.

Niedzielne biegi - utrudnienia w ruchu
Komunikat archiwalny 2016-05-18

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie informuje, że w dniu 22 maja 2015 r. (niedziela) odbędą się nastepujące imprezy biegowe:

Dekerta i Romanowicza - prace PKP PLK
Komunikat archiwalny 2016-05-18

Zgodnie z uzyskanymi od PKP PLK informacjami, w związku z postępem prac przy budowie łącznicy kolejowej istnieje konieczność czasowego wyłączenia z ruchu skrzyżowania ulic Dekerta i Romanowicza. ZIKiT wyraził zgodę na prowadzenie prac związanych z montażem ustroju nośnego (stalowych belek) nad tarczą skrzyżowania, narzucając jednocześnie ograniczenie co do czasu ich prowadzenia. Skrzyżowanie będzie wyłączane z ruchu trzykrotnie, zawsze z wykorzystaniem mniejszego natężenia ruchu w weekendy. Nie wyrażono zgody na całotygodniowe jego zamknięcie.

Asfaltowanie - Opolska
Komunikat archiwalny 2016-05-17

W nocy z 18/19 i 19/20 w nocy będą prowadzone prace związane z wymianą nawierzchni jezdni ulicy Opolskiej na odcinku od ulicy Mackiewicza do ulicy Pleszowskiej.

Nocne asfaltowanie dróg w Krakowie
Komunikat archiwalny 2016-05-13

Uwaga kierowcy! W przyszłym tygodniu, nocami, będą prowadzone prace asfaltowe w kilku ważnych miejscach w Krakowie.

Weekendowe pochody - utrudnienia w ruchu
Komunikat archiwalny 2016-05-12

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje że:

Krakowskie Spotkania Biegowe - utrudnienia w ruchu

Uwaga kierowcy i pasażerowie KMK! W najbliższy weekend (13-15.05) odbywać się będą Krakowskie Spotkania Biegowe. W związku z tym należy się spodziewać utrudnień w ruchu i zmian w kursowaniu autobusów i tramwajów. Największe z nich wprowadzone zostanę w niedzielę, w trakcie Cracovia Maraton.

Asfaltowanie na ul. Nowosądeckiej - brak przejazdu

Uwaga kierowcy i pasażerowie KMK! W związku z planowanym układaniem warstwy ścieralnej  na ul. Nowosądeckiej - odcinek od ul. Łużyckiej w kierunku ul. Na Kozłówce - należy się spodziewać utrudnień w przejeździe. Ulica będzie zamknięta dla ruchu, samochody zostaną skierowane na objazdy.