Utrudnienia

Niedzielne biegi - utrudnienia w ruchu
Komunikat archiwalny 2016-05-18

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie informuje, że w dniu 22 maja 2015 r. (niedziela) odbędą się nastepujące imprezy biegowe:

Dekerta i Romanowicza - prace PKP PLK
Komunikat archiwalny 2016-05-18

Zgodnie z uzyskanymi od PKP PLK informacjami, w związku z postępem prac przy budowie łącznicy kolejowej istnieje konieczność czasowego wyłączenia z ruchu skrzyżowania ulic Dekerta i Romanowicza. ZIKiT wyraził zgodę na prowadzenie prac związanych z montażem ustroju nośnego (stalowych belek) nad tarczą skrzyżowania, narzucając jednocześnie ograniczenie co do czasu ich prowadzenia. Skrzyżowanie będzie wyłączane z ruchu trzykrotnie, zawsze z wykorzystaniem mniejszego natężenia ruchu w weekendy. Nie wyrażono zgody na całotygodniowe jego zamknięcie.

Asfaltowanie - Opolska
Komunikat archiwalny 2016-05-17

W nocy z 18/19 i 19/20 w nocy będą prowadzone prace związane z wymianą nawierzchni jezdni ulicy Opolskiej na odcinku od ulicy Mackiewicza do ulicy Pleszowskiej.

Nocne asfaltowanie dróg w Krakowie
Komunikat archiwalny 2016-05-13

Uwaga kierowcy! W przyszłym tygodniu, nocami, będą prowadzone prace asfaltowe w kilku ważnych miejscach w Krakowie.

Weekendowe pochody - utrudnienia w ruchu
Komunikat archiwalny 2016-05-12

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje że:

Krakowskie Spotkania Biegowe - utrudnienia w ruchu

Uwaga kierowcy i pasażerowie KMK! W najbliższy weekend (13-15.05) odbywać się będą Krakowskie Spotkania Biegowe. W związku z tym należy się spodziewać utrudnień w ruchu i zmian w kursowaniu autobusów i tramwajów. Największe z nich wprowadzone zostanę w niedzielę, w trakcie Cracovia Maraton.

Asfaltowanie na ul. Nowosądeckiej - brak przejazdu

Uwaga kierowcy i pasażerowie KMK! W związku z planowanym układaniem warstwy ścieralnej  na ul. Nowosądeckiej - odcinek od ul. Łużyckiej w kierunku ul. Na Kozłówce - należy się spodziewać utrudnień w przejeździe. Ulica będzie zamknięta dla ruchu, samochody zostaną skierowane na objazdy.


 

Przebudowa ul. Wrobela
Komunikat archiwalny 2016-05-10

W czwartek, 12 maja rozpoczną się prace remontowe ul. Wrobela. W trakcie ich prowadzenia ulica będzie zamknięta na odcinku od T. Śliwiaka do posesji nr 18. Prace prowadzone będą do końca czerwca.

Nocne asfaltowanie ul. Opolskiej
Komunikat archiwalny 2016-05-09

Uwaga kierowcy! W nocy z poniedziałku na wtorek (09/10.05) odbędzie się asfaltowanie ul. Opolskiej, na odcinku od ul. Grażyny do al. 29 Listopada (jezdnia w stronie Nowej Huty). W związku z tym będą występować miejscowe zawężenia pasów ruchu.

Cedyńska, Kruszwicka, Kupały - remonty nawierzchni

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że w poniedziałek (09.05), w godzinach wieczornych, rozpoczną się remonty nakładkowe ulicy Cedyńskiej, Kruszwickiej i Kupały.