Utrudnienia

Orszak Trzech Króli

Jutro (6 stycznia) w centrum Krakowa odbędą się zgromadzenia w związku ze Świętem Trzech Króli oraz przejdzie Orszak Trzech Króli.

Funkcjonowanie KMK w Noc Sylwestrową

Uprzejmie informujemy, że w Noc Sylwestrową 31.12.2017/01.01.2018 r. w związku ze spodziewanym zwiększonym zapotrzebowaniem na przewozy zostanie wzmocniona oferta nocnej Komunikacji Miejskiej w Krakowie, która kursować będzie według następującego porządku:

Bieg Sylwestrowy oraz Noc Sylwestrowa

Uprzejmie informujemy, że w związku z imprezą "Bieg Sylwestrowy", w dniu 31.12.2017 r. (niedziela) w godzinach około 11:45 - 13:30 zostanie wyłączony ruch tramwajowy na ul. Franciszkańskiej i Dominikańskiej. W tym czasie linie tramwajowe 1, 6, 8, 13, 18 i 20 będą kierowane na trasy objazdowe:

ul. Kopernika otwarta dla samochodów do 15 stycznia

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu przypomina iż do 15 stycznia ruch pod wiaduktem kolejowym na ul. Kopernika będzie dostępny dla samochodów, pieszych i rowerzystów.

Choinka pod Oknem Papieskim

W dniu 16.12.2017 r. pomiędzy godz. 14.30 a godz. 18.30 w związku z organizowanym wydarzeniem pod nazwą: „Choinka pod Oknem Papieskim” zostanie zamknięta dla ruchu kołowego ul. Franciszkańska.

Jesienne remonty na Azorach
Komunikat archiwalny 2017-11-22

Korzystając ze sprzyjającej pogody, od środy (22 listopada) do końca listopada ZIKiT przeprowadzi remonty nawierzchni trzech ulic na Azorach.

Remont ul. Medweckiego

Uwaga kierowcy!

ze względu na dużą ilość pytań wpływających do ZIKiT'u informujemy, że termin zakończenia prac nawierzchni jezdni i chodnika na ul. Medweckiego to 30.11.2017. Natomiast ze względu na zmienną pogodę możliwe że utrudnienia potrwają nieco dłużej.

Za utrudnienia przepraszamy.

Remont ul. Podbipięty

Uwaga kierowcy!

W dniu 20.11 rozpoczynamy remont ulicy Podbipięty od ul. Zagłoby w kierunku ul. Giedroycia

Planowany termon zakończenia 10.12.2017 w przypadku mocno niesprzyjających warunków pogodowych termin może ulec przesunięciu.

Za utrudnienia przepraszamy.

Wymiana podbudowy na ul. Przybyszewskiego

Uwaga kierowcy! Uprzejmie informujemy, że w dniu 21.11.2017 r. (wtorek od godziny 8.00 do godziny 16.00) na ul. Przybyszewskiego do ul. Armii Krajowej wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym. Objazd dla ulicy Przybyszewskiego będzie przez ul. Odlewniczą oraz ul. Hamernia. Utrudnienia spowodowane wymianą podbudowy nawierzchni.

Za utrudnienia przepraszamy.

Bez przejścia i przejazdu na ul. Łokietka

Uwaga kierowcy i piesi! W poniedziałek (20 listopada) zamknięty zostanie przejazd pod wiaduktem kolejowym wzdłuż ul. Łokietka. Kolejarze będą przebudowywać ten obiekt. Po zakończeniu prac będzie ona bardziej przyjazny, zarówno dla kierowców jak i pieszych.