Utrudnienia

Verva Street Racing 2018

W dniu 07.09.2018 r. w godz. 10.00-20.00 odbędzie się trening zawodników "Verva Street Racing 2018" natomiast w dniu 08.09.2018 odbędzie się impreza "Verva Street Racing 2018" w godzinach 13.00-18.00 na ul. Lema oraz odcinku pasa drogowego ul. Dąbskiej w Krakowie.

Informacja o zmianach w komunikacji zbiorowej na: kmkrakow.pl

2 września Kraków Business Run: zmiany w organizacji ruchu

W niedzielę, 2 września odbędzie się siódma edycja sztafetowego biegu charytatywnego Kraków Business Run. W związku z tym przewidziane są zmiany w organizacji ruchu drogowego.

Trwają prace na ulicy Jana Długosza oraz Parkowej

W mieście trwają prace remontowe na ulicach Jana Długosza oraz Parkowej. Na Długosza są już gotowe chodniki, teraz czas na remont jezdni. Na Parkowej cały czas trwają prace związane z renowacją kostki kamiennej na docinku od ulicy Rękawka do placu Lasoty.

Prace asfaltowe na ulicach Królowej Jadwigi oraz Kazimierza Wyki

W najbliższym czasie prowadzone będą prace asfaltowe na ulicach Królowej Jadwigi oraz Kazimierza Wyki.

 „7 Bieg Charytatywny Fundacji Tesco Dzieciom”.

W dniu 01.09.2018r. na terenie Miasta Krakowa będzie odbywała się impreza biegowa pod nazwą „7 Bieg Charytatywny Fundacji Tesco Dzieciom”.

Prace remontowe na al. Juliusza Słowackiego

Trwają prace remontowe na al. Juliusza Słowackiego. Dziś ostatni dzień utrudnień. Przed asfaltowaniem konieczne jest usunięcie starych szyn. Miały być usunięte w weekend ale ze względu na złe warunki pogodowe nie było to możliwe. Ze względu na prace wykonawca wprowadził zawężenie, które zostanie usunięte za kilka godzin. Za utrudnienia bardzo przepraszamy.

Kolejny etap prac na skrzyżowaniu ul. Turowicza/Herberta i Witosa

Spółka Trasa Łagiewnicka informuje, że w nocy z 26.08,2018 (niedziela) na 27.08.2018r. (poniedziałek) Wykonawca planuje wdrożyć na skrzyżowaniu ul. Turowicza/Herberta i Witosa Etap 2A tymczasowej organizacji ruchu polegający na:

Prace drogowe na ul. Grottgera i ul. Lindego

W poniedziałek 27.08 ruszamy z pracami związanymi z wymiana nawierzchni bitumicznej na ul. Lindego (od łuku drogi w kierunku ul. Na Błonie) i będą trwały przynajmniej do czwartku 30.08 ( termin może ulec wydłużeniu w zależności od terminu zakończenia prac MPWiK które aktualnie są prowadzone w rejonie skrzyżowania z ul. Na Błonie).

Wymiana nawierzchni asfaltowej na ul. Orlich Gniazd, Królowej Jadwigi i Al. Słowackiego

W przyszłym tygodniu rozpoczynamy prace związane z wymianą nawierzchni asfaltowej na poszczególnych ulicach.

Utrudnienia w ruchu przy Szpitalu na ul. Strzeleckiej

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie informuje iż dnia 14 sierpnia br. wystąpią utrudnienia w ruchu z powodu remontu szpitala. Przejezdność zostanie zachowana.