Utrudnienia

Weekendowe pochody - utrudnienia w ruchu
Komunikat archiwalny 2016-05-12

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje że:

Krakowskie Spotkania Biegowe - utrudnienia w ruchu

Uwaga kierowcy i pasażerowie KMK! W najbliższy weekend (13-15.05) odbywać się będą Krakowskie Spotkania Biegowe. W związku z tym należy się spodziewać utrudnień w ruchu i zmian w kursowaniu autobusów i tramwajów. Największe z nich wprowadzone zostanę w niedzielę, w trakcie Cracovia Maraton.

Asfaltowanie na ul. Nowosądeckiej - brak przejazdu

Uwaga kierowcy i pasażerowie KMK! W związku z planowanym układaniem warstwy ścieralnej  na ul. Nowosądeckiej - odcinek od ul. Łużyckiej w kierunku ul. Na Kozłówce - należy się spodziewać utrudnień w przejeździe. Ulica będzie zamknięta dla ruchu, samochody zostaną skierowane na objazdy.


 

Przebudowa ul. Wrobela
Komunikat archiwalny 2016-05-10

W czwartek, 12 maja rozpoczną się prace remontowe ul. Wrobela. W trakcie ich prowadzenia ulica będzie zamknięta na odcinku od T. Śliwiaka do posesji nr 18. Prace prowadzone będą do końca czerwca.

Nocne asfaltowanie ul. Opolskiej
Komunikat archiwalny 2016-05-09

Uwaga kierowcy! W nocy z poniedziałku na wtorek (09/10.05) odbędzie się asfaltowanie ul. Opolskiej, na odcinku od ul. Grażyny do al. 29 Listopada (jezdnia w stronie Nowej Huty). W związku z tym będą występować miejscowe zawężenia pasów ruchu.

Cedyńska, Kruszwicka, Kupały - remonty nawierzchni

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że w poniedziałek (09.05), w godzinach wieczornych, rozpoczną się remonty nakładkowe ulicy Cedyńskiej, Kruszwickiej i Kupały.

7-8 maja, zmiany w organizacji ruchu
Komunikat archiwalny 2016-05-05

W dniu 07.05.2016 r. pomiędzy godz. 7.00 a godz. 17.00 w związku z Pielgrzymką ze Słowacji do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach zostanie zamknięta dla ruchu kołowego ul. św. Siostry Faustyny.

Rónież 7 maja w godzinach 11.00 – 16.30 w związku z organizowaną imprezą sportową pod nazwą „Skandia Maraton Lang Team 2016” wystąpią utrudnienia w ruchu na trasie:

start – Błonia , Al. Focha, ul. Królowej Jadwigi, ul. Hofmana, Al. Waszyngtona, ul. Starowolska, Lasek Wolski, ul. Rędzina,  ul. Orla, ul. Marszałka Wolskiego  (dalej przejazd poza granicami miasta Krakowa); powrót - ul. Zakamycze, ul. Pod Sowińcem, Lasek Wolski, ul. Starowolska, Al. Waszyngtona, ul. Hofmana, ul. Królowej Jadwigi, Al. Focha – Błonia

Zalecane objazdy:

Utrudnienia na Mirowskiej
Komunikat archiwalny 2016-05-04

Wyłączenie jednego pasa ruchu na ul. Mirowskiej w kierunku ul. Księcia Józefa z dniem 4.05.2016 z uwagi na remont mostu w tej lokalizacji

Trzeci maj - utrudnienia i uroczystości
Komunikat archiwalny 2016-05-02

Trzeciego i czwartego maja na ulicach Krakowa odbędzie się szereg uroczystości, przemarszów i imprez. Zachęcamy do zapoznania się z tymi, które w największym stopniu mogą wpłynąć na ruch w mieście.

Nocny remont na ul. Conrada
Komunikat archiwalny 2016-04-29

Uwaga kierocwy! W nocy z piątku na sobotę (29/30.04) realizowany będzie remont fragmentów ul. Conrada (jezdnia w stronę Ronda Ofiar Katynia). W związku z tym droga zostanie ograniczona do jednego pasa ruchu. Za utrudnienia przepraszamy.