Utrudnienia

Zmiana organizacji ruch – al. Andersa

W związku z kolejnym etapem remontu al. W. Andersa od 10.11.2016 r. (czwartek) godz. 08:00 nastąpi zamknięcie al. W. Andersa na odcinku od pl. Centralnego im. R. Reagana do ul. B. Czuchajowskiego. Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych pracę będą trwały około 2 tygodnie.

Marsze i biegi z okazji Święta Niepodległości

11 listopada z okazji 98. rocznicy odzyskania niepodległości w Krakowie odbędą się marsze i zgromadzenia. Sprawdź, jakie wydarzenia odbędą się w tym dniu i gdzie mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu.

Remont nawierzchni - al. 29 Listopada
Komunikat archiwalny 2016-11-07

W środę 9 listopada wystąpią utrudnienia drogowe w rejonie al. 29 Listopada – wykonywane będą roboty nawierzchniowe, skutkujące koniecznością wprowadzenia ruchu wahadłowego. W miarę możliwości prace będą realizowana poza godzinami szczytu komunikacyjnego.

Utrudnienia na ul. Bogucianka
Komunikat archiwalny 2016-11-04

Od poniedziałku (7 listopada) z powodu remontu nawierzchni, kierowcy natrafią na utrudnienia na ul. Bogucianka, na odcinku od granic miasta do pętli autobusowej.

Zmiany na al. Powstańców Śląskich od 3 listopada

PKP PLK S.A. poinformowały właśnie o kolejnych pracach jakie będzie wykonywało w rejonie al. Powstańców Śląskich. Ich realizacja łączy się z koniecznością wprowadzenia kolejnych zmian w organizacji ruchu.

Remont ul. Zawiłej - aktualizacja
Komunikat archiwalny 2016-10-28

W nocy z 2 na 3 listopada rozpocznie się zaplanowany na około tydzień remont ul. Zawiłej.

Remont al. Andersa
Komunikat archiwalny 2016-10-28

Trwają prace przygotowawcze do remontu jezdni (obustronnie) al. Andersa na odcinku od ul. Czuchajowskiego do Placu Centralnego wraz z przyległymi zatokami parkingowymi.

Remont ul. Okulickiego
Komunikat archiwalny 2016-10-27

W środę (02.11) o godz. 18 rozpocznie się remont nakładkowy na ul. Okulickiego. Prace obejmą odcinek od wjazdu do sklepu Kaufland do przejścia dla pieszych przy bloku 23 os. Kalinowe.

Utrudnienia Wielicka
Komunikat archiwalny 2016-10-26

W związku z rozpoczęciem zadań związanych z realizacją ścieżek rowerowych:

1. Budowa ścieżki rowerowej od ul. Wielickiej, wzdłuż Ulic: Teligi i Ćwiklińskiej w Krakowie

2. Budowa ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Wielickiej na odcinku od ul. Rożena Jaksy do ul. Teligi w Krakowie

Od 27.10.2016 nastąpi zamknięcie dla ruchu pieszego odcinka chodnika wzdłuż ul. Wielickiej od ul. Prostej do pętli tramwajowej ( na wysokość ul. Facimiech). Ruch pieszych zgodnie z projektem zostanie poprowadzony po drugiej stronie ulicy.

Wraca przejazd przez ul. Powstańców Wielkopolskich!

Dobre wiadomości dla kierowców i pasażerów KMK! W najbliższy weekend zmieni się organizacja ruchu na skrzyżowaniu al. Powstańców Śląskich z ul. Wielicką i Powstańców Wielkopolskich. Ruch samochodowy zostanie przywrócony na wszystkich dostępnych kierunkach.