Utrudnienia

Remont al. Andersa
Komunikat archiwalny 2016-10-28

Trwają prace przygotowawcze do remontu jezdni (obustronnie) al. Andersa na odcinku od ul. Czuchajowskiego do Placu Centralnego wraz z przyległymi zatokami parkingowymi.

Remont ul. Okulickiego
Komunikat archiwalny 2016-10-27

W środę (02.11) o godz. 18 rozpocznie się remont nakładkowy na ul. Okulickiego. Prace obejmą odcinek od wjazdu do sklepu Kaufland do przejścia dla pieszych przy bloku 23 os. Kalinowe.

Utrudnienia Wielicka
Komunikat archiwalny 2016-10-26

W związku z rozpoczęciem zadań związanych z realizacją ścieżek rowerowych:

1. Budowa ścieżki rowerowej od ul. Wielickiej, wzdłuż Ulic: Teligi i Ćwiklińskiej w Krakowie

2. Budowa ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Wielickiej na odcinku od ul. Rożena Jaksy do ul. Teligi w Krakowie

Od 27.10.2016 nastąpi zamknięcie dla ruchu pieszego odcinka chodnika wzdłuż ul. Wielickiej od ul. Prostej do pętli tramwajowej ( na wysokość ul. Facimiech). Ruch pieszych zgodnie z projektem zostanie poprowadzony po drugiej stronie ulicy.

Wraca przejazd przez ul. Powstańców Wielkopolskich!

Dobre wiadomości dla kierowców i pasażerów KMK! W najbliższy weekend zmieni się organizacja ruchu na skrzyżowaniu al. Powstańców Śląskich z ul. Wielicką i Powstańców Wielkopolskich. Ruch samochodowy zostanie przywrócony na wszystkich dostępnych kierunkach.

Wszystkich Świętych - organizacja ruchu i komunikacja miejska

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu prezentuje zmiany w organizacji ruchu oraz funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie (KMK) w okresie zbliżającego się Święta Wszystkich Świętych (29.10 - 2.11.).

3KrwioBieg
Komunikat archiwalny 2016-10-21

23 października 2016 r. pomiędzy godz. 10.30 a godz. 14.30 w związku z organizowaną imprezą  pod nazwą „3KrwioBieg”  wystąpią następujące utrudnienia w ruchu:

Pogrzeb Andrzeja Wajdy na Salwatorze. Zmiany w komunikacji miejskiej

W związku z odbywającymi się uroczystościami pogrzebowymi Andrzeja Wajdy w środę (19 października) od około godziny 14:00 może wystąpić konieczność wyłączenia ruchu tramwajowego w ciągu ul. Dominikańskiej i Franciszkańskiej.

Zwężenie na ul. Opolskiej
Komunikat archiwalny 2016-10-17

Uwaga kierowcy! Od wtorku (18.10) do końca października, ul. Opolska, tuż przed skrzyżowaniem z ul. Łokietka, zostanie zwężona.

Półmaraton Królewski już w niedzielę. Ważne informacje dla kierowców i pasażerów!

W najbliższą niedzielę (16 października) Zarząd Infrastruktury Sportowej organizuje 3. Bieg PZU Cracovia Półmaraton Królewski (w godz. 11-14), który będzie wiązał się z dużymi utrudnieniami w ruchu i zmianami w komunikacji miejskiej.

Remont ul. Leśnej - zamknięcie drogi, objazdy
Komunikat archiwalny 2016-10-13

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że w dniu 17.10.2016 r. rozpoczną się prace remontowe związane z wymianą nawierzchni jezdni na ul. Leśnej.