Utrudnienia

Prace na Pilotów i Ułanów
Komunikat archiwalny 2016-11-24

Uwaga. W przyszłym tygodniu zamknięta będzie ul. Pilotów na odcinku od Ronda Młyńskiego do ulicy Akacjowej. Ograniczenie zacznie obowiązywać w poniedziałek 28.11. od 7:00 rano i potrwa do czwartku 1.12. do 4:30 rano.

al. Andersa - zmiana organizacji ruchu

W związku z kolejnym etapem remontu al. Andersa informuję że od 23 listopada zostaje wprowadzona kolejna zmiana organizacji ruchu:

Remont ulicy Ojcowskiej
Komunikat archiwalny 2016-11-22

Uwaga kierowcy, jutro rozpocznie się remont ulicy Ojcowskiej. W związku z tymi pracami ruch na odcinku od kapliczki do ul. Jasnogórskiej będzie odbywał się wahadłowo.

Utrudnienia na Powst. Wielkopolskich
Komunikat archiwalny 2016-11-21

Dziś (21.11.) od godziny 21:00 zwężony zostanie wlot od ul. Powstańców Wielkopolskich. Utrudniony może być również przejazd dla samochodów jadących Wielicką i Limanowskiego, które pojadą objazdem z wykorzystaniem terminala autobusowego.

Remont nawierzchni - Czarnowiejska

W poniedziałek (21 listopada) od 7:00 wykonywana będzie wymiana asfaltu na połowie jezdni ul. Czarnowiejskiej.

Utrudnienia na Opolskiej
Komunikat archiwalny 2016-11-17

Na ul. Opolskie trwają prace związane z budową układu drogowego do powstającej stacji paliw. Przewidywany czas wykonywania robót a co za tym idzie utrzymywania się utrudnień w ruchu – 30 listopada.

Remont ul. Pilotów oraz Ułanów
Komunikat archiwalny 2016-11-14

15.11.2016 r rozpocznie się remont nawierzchni jezdni ul. Pilotów oraz Ułanów na odcinku od Ronda Młyńskiego do ul. Fiołkowej.

Łącznica kolejowa Zabłocie - Krzemionki, kolejne zmiany w organizacji ruchu

PKP PLK, wspólnie z wykonawcą firmą Budimex, przygotowuje się do wprowadzenia kolejnych etapów organizacji ruchu w rejonie ul. Powstańców Wielkopolskich i al. Powstańców Śląskich. Zmiany te wiążą się z większymi utrudnieniami w ruchu, niż te które obecnie mają miejsca w rejonie inwestycji. Są jednak mniej dotkliwe dla kierowców niż organizacja ruchu jaka obowiązywała po Światowych Dniach Młodzieży. Niestety wbrew wcześniejszym deklaracjom, PKP PLK oprócz utrudnień na estakadzie Obrońców Lwowa wprowadza też dwutygodniowe zwężenie dla pojazdów jadących w przeciwnym kierunku, a ponadto wydłuża czas zamknięcia samej estakady.

Remont ul. Zawiłej

W nocy z niedzieli na poniedziałek rozpocznie się zaplanowany na około tydzień remont ul. Zawiłej.

Utrudnienia na al. Kijowskiej
Komunikat archiwalny 2016-11-09

W czwartek (10.11) od godz.19 na al. Kijowskiej (na odcinku od ul. Lea do ul. Królewskiej) kierowcy natrafią na utrudnienia w ruchu, które spowodowane będą remontem nawierzchni. Prace i utrudnienia potrwają do piątku (11.11) do godz. 6 rano.