Utrudnienia

Nocne zmiany w organizacji ruchu w rejonie łącznicy PKP PLK

Uwaga kierowcy! Wykonawca budowy łącznicy kolejowej Zabłocie - Krzemionki planuje kolejne, nocne, zmiany w organizacji ruchu, w rejonie skrzyżowania ul. Wielickiej z al. Powstańców Śląskich.

Nocne zamknięcia w rejonie łącznicy Zabłocie - Krzemionki

W nocy z środy na czwartek (15/16.02) oraz z czwartku na piątek (16/17.02), planowane są tymczasowe zmiany w organizacji ruchu w rejonie budowanej łącznicy kolejowej Zabłocie - Krzemionki.

Zamknięcie mostu na al. Focha, objazd przez al. 3-go Maja

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że od dnia 13.02.2017 r. (poniedziałek) do odwołania (na okres około 2 miesięcy), w związku z remontem, zostanie wstrzymany ruch pojazdów przez most na Rudawie w ciągu al. Focha. Dla samochodów i autobusów KMK zostanie wyznaczony objazd przez ul. Piastowską i al. 3-go Maja.

Krótsze zamknięcie ul. Armii Krajowej
Komunikat archiwalny 2017-02-07

Już w środę (08.02), ok. godz. 18, przywrócony zostanie ruch na ul. Armii Krajowej. Autobusy KMK wrócą na swoje stałe trasy następnego dnia rano. Kolejne kilkudniowe zamknięcie tej ważnej arterii planowane jest na wrzesień. Usunięcie ruchu z ul. Armii Krajowej związane jest remontem linii kolejowej E30, realizowanym na zlecenie PKP PLK S.A., przez firmę Torpol. Prace budowlane odbywają się na pięciu przecięciach torów kolejowych z krakowską infrastrukturą drogową.

Remont mostu w ciągu al. Focha. Zmiany dla kierowców i pasażerów!

Od 13 lutego (poniedziałek) most na Rudawie w ciągu al. Focha zostanie zamknięty z powodu prac remontowych, które potrwają ponad dwa miesiące. Przez ten czas kierowcy będą musieli korzystać z objazdów, innymi trasami będą kursować także autobusy. Zachęcamy do zapoznania się za szczegółami zmian i przepraszamy za utrudnienia! Remont mostu jest niezbędny dla uzyskania odpowiedniego stanu technicznego elementów nośnych i izolacyjnych.

Zamknięcie ul. Promienistych
Komunikat archiwalny 2017-01-31

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że w związku z pracami budowlanymi ul. Promienistych będzie nieprzejezdna do ok. 10 maja 2017 roku.

ul. Wrobela - kolejny etap przebudowy

Trwają prace ziemne przy skrzyżowaniu ul. Wrobela z ul. Rączną. To drugi etap tej inwestycji. Do końca czerwca powstanie tu nowa droga, przebudowana zostanie infrastruktura podziemna i pojawią się chodniki.

5 Bieg Wielkich Serc
Komunikat archiwalny 2017-01-12

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że w niedzielę (15.01) w godz. 12.00 – 13.30, planowana jest organizacja na terenie Miasta Krakowa imprezy pod nazwą „5 Bieg Wielkich Serc”.

Utrudnienia na ulicy Basztowej
Komunikat archiwalny 2017-01-11

Dzisiaj (11 stycznia) w godz. 18-20.30 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu w rejonie ul. Basztowej w w związku ze zgłoszonym zgromadzeniem publicznym.

Pochód Trzech Króli
Komunikat archiwalny 2017-01-04

W piątek (6 stycznia) w godz. 11-13 odbędzie się pochód Trzech Króli w centrum Krakowa. Spodziewane są tymczasowe utrudnienia w ruchu. Trzy orszaki, nawiązujące do trzech monarchów, wyruszą z różnych kierunków i spotkają się w Rynku Głównym.