Utrudnienia

Nocne prace w rejonie łącznicy Zabłocie - Krzemionki

Uwaga kierowcy! Nocami z środy na czwartek (07/08.06), czwartku na piątek (08/09.06) i z piątku na sobotę (09/10.06), w rejonie skrzyżowania al. Powstańców Śląskich i ul. Wielickiej, prowadzone będą roboty przy wykańczaniu łącznicy kolejowej Zabłocie - Krzemionki. W związku z tym, pomiędzy godz. 21, a godz. 5 rano należy się spodziewać utrudnień w przejeździe w tym rejonie Krakowa.

Remont ul. Dietla
Komunikat archiwalny 2017-06-06

Uwaga kierowcy i pasażerowie KMK! W piątek (09.06) rozpocznie się remont ul. Dietla, na odcinku od ul. Bożego Ciała do ul. Starowiślnej. W związku z tym ul. Dietla, na jezdni w kierunku Grzegórzek, będzie zwężona do jednego pasa ruchu. Wymiana asfaltu zakończy się w niedzielę (11.06) wieczorem.

Kolejne utrudnienia w rejonie al. Bora-Komorowskiego

Rozpoczął się najtrudniejszy, z punktu widzenia kierowców, etap budowy estakady nad al. Bora-Komorowskiego, która połączy tę arterię z ul. Dobrego Pasterza i Bohomolca. Zwężenie do jednego pasa ruchu (zarówno w kierunku Nowej Huty jak i ronda Polsadu) potrwa dwa tygodnie.

Zamknięcie estakady im. Obrońców Lwowa
Komunikat archiwalny 2017-06-02

Uwaga kierowcy! Nocami z poniedziałku na wtorek (05/06.06) i z wtorku na środę (06/07.06) niedostępna dla samochodów będzie estakada Obrońców Lwowa, łącząca al. Powstańców Śląskich z ul. Powstańców Wielkopolskich.

Rusza przebudowa ul. Konopnickiej

Na ul. Konopnickiej, w rejonie ul. Orawskiej, powstanie w tym roku nowe skrzyżowanie, które w przyszłości skomunikuje tę arterię z ul. Rydlówka. Prace budowlane ruszą 1 czerwca, jednak pierwsze utrudnienia dla kierowców planowane są dopiero na lipiec.

Weekendowe wydarzenia i zmiany w ruchu
Komunikat archiwalny 2017-05-31

W sobotę 3 czerwca pomiędzy godz. 10.30 a godz. 12.00 w związku z organizowaną imprezą sportową „Bieg po zdrowie” wystąpią utrudnienia w ruchu (wstrzymania ruchu na czas przebiegnięcia uczestników imprezy) na al. Dygasińskiego.

 

 

 

 

 

Remont ul. Józefa
Komunikat archiwalny 2017-05-30

Uwaga kierowcy! Jutro (środa, 31 maja) od godz. 7 rano zostanie zamknięty odcinek ulicy Józefa – od ul. Wąskiej do ul. Bożego Ciała oraz wszystkie wloty do ul. Józefa (ul. Jakuba, ul. Izaaka, ul. Estery, ul. Nowa i ul. Kupa). W tym czasie naprawiana będzie nawierzchnia. Przepraszamy za utrudnienia!

Nocne prace w rejonie łącznicy Zabłocie - Krzemionki

Uwaga kierowcy! Od dziś (29.05) do soboty (03.06), w rejonie łącznicy kolejowej Zabłocie - Krzemionki, odbywać się będą nocne prace budowlane, które powodować będą znaczne utrudnienia w ruchu przy skrzyżowaniu al. Powstańców Śląskich z ul. Powstańców Wielkopolskich oraz ul. Wielicką. Roboty będą prowadzone od godz. 21 do godz. 5 rano. Za utrudnienia przepraszamy.

Remont buspasa przy Placu Inwalidów
Komunikat archiwalny 2017-05-26

W poniedziałek 29 maja rusza remont pasa autobusowego w rejonie przystanku „Plac Inwalidów” w kierunku północnym. Prace potrwają do 17 czerwca. W związku z koniecznym remontem wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Za utrudnienia przepraszamy!

5. Bieg Swoszowicki. Utrudnienia w ruchu (28.05)
Komunikat archiwalny 2017-05-25

W niedzielę 28 maja pomiędzy godz. 13.30 a godz. 17.30 w związku z organizowaną imprezą sportową „5.Bieg Swoszowicki” wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym (zamknięcia ulic lub odcinków ulic) na wskazanych poniżej trasach.