Utrudnienia

Zmiana organizacji ruchu przy ul. Reduta

Uwaga kierowcy! Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że w środę (19.04) zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu w rejonie budowanego połączenia drogowego pomiędzy ul. Ks. Jancarza, a ul. Powstańców.

Nocne prace przy łącznicy Zabłocie - Krzemionki

Uwaga kierowcy! W nocy z poniedziałku na wtorek (10/11.04) zostaną wprowadzone tymczasowe zmiany w organizacji ruchu przy łącznicy kolejowej Zabłocie - Krzemionki.

Awaryjne zamknięcie torowiska do Bronowic
Komunikat archiwalny 2017-04-07

Uwaga pasażerowie! Z powodu konieczności awaryjnej wymiany płyt monolitycznych na skrzyżowaniu ul. Królewskiej i al. Słowackiego, w sobotę (08.04) tramwaje do Bronowic nie będą kursować.

Wydarzenia sportowe w sobotę. Utrudnienia w ruchu

8 kwietnia w sobotę odbędą się dwie imprezy sportowe w Krakowie. W związku z nimi przewidziane są tymczasowe utrudnienia w ruchu.

Drogi Krzyżowe ulicami Krakowa
Komunikat archiwalny 2017-03-31

W ciągu następnych kilkunastu dni ulicami Krakowa będą przechodziły liczne procesje – Drogi Krzyżowe.

Nocne prace przy łącznicy Zabłocie - Krzemionki

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje o kolejnych nocnych utrudnieniach w ruchu, w rejonie budowanej łącznicy kolejowej Zabłocie - Krzemionki.

Bieg Sztafetowy Szlakiem Pomników Pamięci Tadeusza Kościuszki

W piątek (24 marca) w godz. 12 -12.40 w związku z 41. Ulicznym Biegiem Sztafetowym "Szlakiem Pomników Pamięci Tadeusza Kościuszki” wystąpią chwilowe utrudnienia w ruchu.

 

Nocne zamknięcia w rejonie łącznicy Zabłocie - Krzemionki

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że w tym tygodniu (w nocy ze środy na czwartek i z czwartku na piątek) zmieni się organizacja ruchu na skrzyżowaniu al. Powstańców Śląskich i ul. Wielickiej, w związku z pracami prowadzonymi przez PKP PLK.

Remont peronu przystankowego przy Parku Krakowskim

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje o remoncie nawierzchni peronu przystankowego przy Alei Trzech Wieszczów, w rejonie Parku Krakowskiego.

Marsz w rocznicę likwidacji getta
Komunikat archiwalny 2017-03-17

W niedzielę (19 marca) odbędzie się marsz upamiętniający 74. rocznicę likwidację getta żydowskiego. Przewidziane są przejściowe utrudnienia w ruchu w godzinach marszu, czyli od godz.12 do 14.