Utrudnienia

Przebudowa ulic Królewskiej parkingi dla mieszkańców, kmk i dlaczego teraz

Inwestycja na Krowodrzy ruszy w najbliższą sobotę (22 września br.) Przez najbliższy rok prowadzone będą prace związane z przebudową ciągu drogowo-torowego ulic Królewskiej, Podchorążych i Bronowickiej wraz z pętlą w Bronowicach. Dodatkowo zmodernizowana zostanie tarcza skrzyżowania al. Mickiewicza, al. Słowackiego, ul. Karmelickiej i ul. Królewskiej. Miasto dołoży wszelkich starań, aby uciążliwości związane z inwestycją były jak najmniej odczuwalne dla mieszkańców.

Wymiana nawierzchni na ulicy Gnieźnieńskiej

Od czwartku (20 września br.) prowadzone będą prace związane z wymianą nawierzchni na ulicy Gnieźnieńskiej.

Remont na ulicy Stanisława Konarskiego

Od jutra (13 września br.) ruszą prace na ulicy Stanisława Konarskiego.

 

Prace remontowe na Krowodrzy

W tym tygodniu ruszą prace na ulicach Piastowskiej, Jaracza oraz Kluczborskiej.

Kolejny etap prac na ulicy Zabłocie – zmiany w organizacji ruchu

Od poniedziałku (10 września br.) rozpocznie się kolejny etap prac związanych z remontem ulicy Zabłocie. W związku z zaplanowanymi pracami konieczne jest zamknięcie połowy jezdni ulicy na całej szerokości nowego chodnika oraz połowy tarczy skrzyżowania ulic Zabłocie z ulicą Przemysłową.

Wymiana nawierzchni jezdni na ul. Lea (od ul. Piastowskiej do ul. Młodej Polski)

Jutro (05.09.2018) rozpoczną się prace związane z wymianą nawierzchni jezdni na ul. Lea (od ul. Piastowskiej do ul. Młodej Polski). W pierwszym etapie będzie frezowana stara nawierzchnia zużytej jezdni, a na czwartek i piątek planowane jest układanie nowej nawierzchni.

Verva Street Racing 2018

W dniu 07.09.2018 r. w godz. 10.00-20.00 odbędzie się trening zawodników "Verva Street Racing 2018" natomiast w dniu 08.09.2018 odbędzie się impreza "Verva Street Racing 2018" w godzinach 13.00-18.00 na ul. Lema oraz odcinku pasa drogowego ul. Dąbskiej w Krakowie.

Informacja o zmianach w komunikacji zbiorowej na: kmkrakow.pl

2 września Kraków Business Run: zmiany w organizacji ruchu

W niedzielę, 2 września odbędzie się siódma edycja sztafetowego biegu charytatywnego Kraków Business Run. W związku z tym przewidziane są zmiany w organizacji ruchu drogowego.

Trwają prace na ulicy Jana Długosza oraz Parkowej

W mieście trwają prace remontowe na ulicach Jana Długosza oraz Parkowej. Na Długosza są już gotowe chodniki, teraz czas na remont jezdni. Na Parkowej cały czas trwają prace związane z renowacją kostki kamiennej na docinku od ulicy Rękawka do placu Lasoty.

Prace asfaltowe na ulicach Królowej Jadwigi oraz Kazimierza Wyki

W najbliższym czasie prowadzone będą prace asfaltowe na ulicach Królowej Jadwigi oraz Kazimierza Wyki.