Utrudnienia

Ul. Armii Krajowej – otwarcie ruchu pod wiaduktem kolejowym

Dzisiaj, 1 września po południu, wznowiony zostanie ruch drogowy pod wiaduktem na ul. Armii Krajowej. Po kilku dniach zamknięcia przejazdu dla wykonania rozbiórki drugiej części obiektu, kierowcy będą mogli znów przemieszczać się w tym rejonie. Pierwotnie planowano że prace potrwają dłużej.

Remont fragmentu nawierzchni ul. Lea już w czwartek

Uwaga drogowcy!
Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje iż 07.09 - 08.09.2017 rozpoczną się prace na odcinku ul. Lea – od ul. Konarskiego do Parku Krakowskiego Prace będą polegały na wymianie nawierzchni asfaltowej. W tym czasie wybrany odcinek ul. Lea zostanie wyłączony z ruchu ulicznego.

Za utrudnienia przepraszamy.

Utrudnienia związane z budową łącznicy kolejowej dobiegają końca

Jak poinformował nas wykonawca prac budowlanych przy „Łącznicy Kolejowej Kraków Zabłocie – Kraków Krzemionki”, z dniem 18.09.2017 roku  planuje zakończyć wszystkie utrudnienia związane z budową.
 

Zwężenie jezdni na ul. Konopnickiej

Uwaga drogowcy!
Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuję iż 31 sierpnia rozpoczną się prace na odcinku ul. Marii Konopnickiej – od rzeki Wilgi w kierunku ronda Matecznego. Prace będą polegały na wymianie latarni ulicznych oraz położeniu nowych krawężników. W tym czasie jeden pas jezdni zostanie wyłączony z ruchu ulicznego.

Prace  potrwają dwa tygodnie.

Za utrudnienia przepraszamy.

„Dożynki Miejskie”

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuję, że w niedzielę 03.09.2017 na ul. Na Załęczu odbędą się Dożynki Miejskie,  w związku z powyższym od godz. 5:00 (pierwszych wyjazdów) do 24:00, autobusy linii 113 będą kursowały przez ul. Ogłęczyzna z pominięciem ul. Na Załęczu i ul. Siwka.
W tym dniu przystanki:  "Na Załęczu szkoła" oraz "Siwka" będą nieczynne.
Również zamknięta dla ruchu kołowego zostanie ul. Na Załęczu  na odcinku pomiędzy ul. Ogłęczyzna  a ul. Zawsie.

Za utrudnienia przepraszamy.

Rolkarze przejadą przez Kraków

W czwartek, 31 sierpnia odbędzie się pierwszy w tym sezonie nocny przejazd rolkarzy przez miasto z cyklu „Kraków, rolki i my”. Początek o godz. 19.30 przy Błoniach na Cichym Kąciku.

„Kraków Business Run 2017”

W dniu 03.09.2017 r. pomiędzy godz. 10.30 a godz. 13.30 na terenie Miasta Krakowa będzie odbywała się impreza biegowa pod nazwą „Kraków Business Run 2017”

Remont ul. Kamieńskiego

Przypominamy iż nadal trwają prace związane z remontem nawierzchni na ul. Cechowej, ul. Malborskiej, ul. Kamieńskiego, ul. Portowej.

Planowany termin zakończenia robót to 15.10.2017.

Przepraszamy za utrudnienia.

Remont na ul. Kamieńskiego
Komunikat archiwalny 2017-08-25

Wieczorem z niedzieli na poniedziałek (27 na 28 sierpnia) o godz. 20 rozpocznie frezowanie nawierzchni na ul. Kamieńskiego. Remont obejmuje odcinek od ul. Walerego Sławka do ul. Wielickiej na wysokości Zespołu Szkół Energetycznych, przed przejściem dla pieszych. Prace będą prowadzone na jednym pasie, a następnie na drugim, co spowoduje zawężenia  jezdni. Za utrudnienia przepraszamy!

Remont na ul. Krowoderskich Zuchów

Jutro, tj, w środę (23 sierpnia), rozpocznie się wymiana zniszczonej nawierzchni na ul. Krowoderskich Zuchów na odcinku od ul. Wybickiego do ul. Fieldorfa - Nila.

POLECAMY