Utrudnienia

Choinka pod Oknem Papieskim

W dniu 16.12.2017 r. pomiędzy godz. 14.30 a godz. 18.30 w związku z organizowanym wydarzeniem pod nazwą: „Choinka pod Oknem Papieskim” zostanie zamknięta dla ruchu kołowego ul. Franciszkańska.

Jesienne remonty na Azorach
Komunikat archiwalny 2017-11-22

Korzystając ze sprzyjającej pogody, od środy (22 listopada) do końca listopada ZIKiT przeprowadzi remonty nawierzchni trzech ulic na Azorach.

Remont ul. Medweckiego

Uwaga kierowcy!

ze względu na dużą ilość pytań wpływających do ZIKiT'u informujemy, że termin zakończenia prac nawierzchni jezdni i chodnika na ul. Medweckiego to 30.11.2017. Natomiast ze względu na zmienną pogodę możliwe że utrudnienia potrwają nieco dłużej.

Za utrudnienia przepraszamy.

Remont ul. Podbipięty

Uwaga kierowcy!

W dniu 20.11 rozpoczynamy remont ulicy Podbipięty od ul. Zagłoby w kierunku ul. Giedroycia

Planowany termon zakończenia 10.12.2017 w przypadku mocno niesprzyjających warunków pogodowych termin może ulec przesunięciu.

Za utrudnienia przepraszamy.

Wymiana podbudowy na ul. Przybyszewskiego

Uwaga kierowcy! Uprzejmie informujemy, że w dniu 21.11.2017 r. (wtorek od godziny 8.00 do godziny 16.00) na ul. Przybyszewskiego do ul. Armii Krajowej wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym. Objazd dla ulicy Przybyszewskiego będzie przez ul. Odlewniczą oraz ul. Hamernia. Utrudnienia spowodowane wymianą podbudowy nawierzchni.

Za utrudnienia przepraszamy.

Bez przejścia i przejazdu na ul. Łokietka

Uwaga kierowcy i piesi! W poniedziałek (20 listopada) zamknięty zostanie przejazd pod wiaduktem kolejowym wzdłuż ul. Łokietka. Kolejarze będą przebudowywać ten obiekt. Po zakończeniu prac będzie ona bardziej przyjazny, zarówno dla kierowców jak i pieszych.

Remont chodnika na al. Juliusza Słowackiego

Uprzejmie informujemy, że od 20.11.2017 r. (poniedziałek) do 30.11.2017 r. (czwartek) remontowany będzie chodnik na al. Juliusza Słowackiego (na odcinku od ul. Śląskiej do ul. Mazowieckiej).

W trakcie remontu wyłączony będzie buspas.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zamknięcie przejazdu przez ul. Niebieską
Komunikat archiwalny 2017-11-15

Uwaga kierowcy! Uprzejmie informujemy, że od 17.11.2017 r. (piątek) do dnia 21.11.2017 r. (wtorek) włącznie zostanie zamknięta ul. Niebieska w obu kierunkach (na odcinku od IV Obwodnicy do ul. Romana Żelazowskiego).
 

Utrudnienia drogowe w dniu Święta Niepodległości

Uprzejmie informujemy, że w dniu 11.11 br. odbędą się utrudnienia drogowe w związku z obchodami Święta Niepodległości oraz 4 Krakowskim Biegiem Niepodległości.

Szlak wzdłuż Młynówki Królewskiej połączony z centrum miasta

Dobra wiadomość dla rowerzystów. Szlak wzdłuż Młynówki Królewskiej został przedłużony aż do ulicy Łobzowskiej, z której bez dalszych przeszkód można dostać się do ścisłego centrum Krakowa.