Utrudnienia

Zmiana organizacji ruchu pod wiaduktem na ul. Grzegórzeckiej

Już w poniedziałek (23.04) ruch drogowy pomiędzy ul. Grzegórzecką a ul. Dietla zostanie przywrócony. Wykonawca przejdzie na drugą stronę, czyli od ul.Dietla w kierunku ronda Grzegórzeckiego.

17. PZU Cracovia Maraton i Bieg nocny: zmiany w organizacji ruchu

22 kwietnia 2018 roku (niedziela) odbędzie się 17. Cracovia Maraton, a 21 kwietnia (sobota) zorganizowane zostaną tradycyjne imprezy towarzyszące krakowskiemu maratonowi.

Odnawiamy oznakowanie poziome po zimie

Od dziś, w związku ze sprzyjającą pogodą, rozpoczynamy prace związane z odnawiałem oznakowania poziomego po zimie.  Na przykład w  Podgórzu firma przystąpiła do prac związanych z uzupełnianiem braków w oznakowaniu pionowym i poziomym na terenie SPP.

Wymiana nawierzchni ul. Podgórki

Uwaga kierowcy! W ten piątek (13.04.2018) rozpocznie się remont nawierzchni ul. Podgórki na odcinku od ul. Cechowej do wiaduktu autostrady A4.

Prace prowadzone będą połówkami jezdni  co może spowodować niewielkie utrudnienia w ruchu. Natomiast ruch pojazdów zostanie zachowany.

Prace drogowe na ulicy Czerwonego Prądnika i zmiany w KMK

Na początku przyszłego tygodnia rozpocznie się frezowanie ul. Czerwonego Prądnika na odcinku od al. 29 listopada do ul. Brogi. Organizacja ruchu polegać będzie na zapewnieniu ruchu jednokierunkowego w stronę al. 29 listopada. Prace potrwają do końca 20 kwietnia.

Kolejny etap przebudowy ul. Myślenickiej

Szanowni mieszkańcy, uprzejmie informujemy że od soboty (14.04) na ul. Myślenickiej rozpoczną się prace polegające na robotach kanalizacyjnych.

Prace na skrzyżowaniu Sołtysowskiej z Centralną

Uwaga kierowcy! Dzisiaj w nocy z poniedziałku na wtorek rozpoczną się prace związane z budową przyłączy wodociągowych. Prace obejmą rejon skrzyżowania ulicy Sołtysowskiej z ulicą Centralną.

Ważne prace remontowe w Nowej Hucie

Na początku przyszłego tygodnia, dokładnie we wtorek (10.04) rozpocznie się remont ul. Łowińskiego na odcinku od wiaduktów do ul. Ujastek. Prace remontowe będą prowadzone w godzinach od 19.00 – 4.00 i przy sprzyjających warunkach pogodowych potrwają tylko do następnego wtorku (17.04).

Święto Miłosierdzia Bożego zmiany w ruchu

W związku ze Świętem Miłosierdzia Bożego w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach zostaną wprowadzone następujące zmiany w organizacji ruchu:

Kolejny etap przebudowy ul. Myślenickiej

W poniedziałek, 9 kwietnia rozpocznie się kolejny etap prac na przebudowywanej ulicy Myślenickiej. Prace rozpoczną się na skrzyżowaniu ul. Myślenicka, Krzyżańskiego, Niewodniczańskiego i będą dotyczyły przebudowy uzbrojenia podziemnego.