Utrudnienia

Utrudnienia w ruchu - 3 i 4 maja
Komunikat archiwalny 2017-05-02

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje o tymczasowych zmianach w organizacji ruchu, wprowadzanych w związku z zaplanowanymi uroczystościami:

Nocne zmiany w organizacji ruchu na al. Powstańców Śląskich

W nocy z czwartku na piątek (04/05.05) i w nocy z piątku na sobotę (05/06.05) zamknięty zostanie wjazd na skrzyżowanie ul. Wielickiej, Powstańców Wielkopolskich i al. Powstańców Śląskich właśnie od strony tej ostatniej arterii.

Cracovia Maraton i inne biegi w weekend w Krakowie

30 kwietnia 2017 r. (niedziela) odbędzie się kolejna edycja „Cracovia Maraton”. Organizatorem imprezy jest Zarząd Infrastruktury Sportowej. Od około godz. 7:30 do około godz. 16:00, w związku z przebiegiem trasy maratonu, przewidywane są duże zmiany w organizacji ruchu. Mniejsze zmiany przewidywane są również w związku z innymi imprezami biegowymi, towarzyszącymi maratonowi.

Nowa nawierzchnia na ul. Conrada
Komunikat archiwalny 2017-04-24

Uwaga kierowcy! W piątek (28.04), ok. godz 20, rozpocznie się remont ul. Conrada, na fragmencie pomiędzy ul. Weissa, a zjazdem do stacji benzynowej (jezdnia w stronę Ronda Ofiar Katynia).

Remont na ul. Dietla
Komunikat archiwalny 2017-04-24

W weekend od piątku (28 kwietnia, godz. 20) do niedzieli (30 kwietnia, godz. 5 rano) planowana jest przebudowa chodnika oraz wymiana nawierzchni na ulicy Dietla. Prace prowadzone będą  na odcinku od ul. Sukienniczej do bulwarów.

Aleja Słowackiego do remontu
Komunikat archiwalny 2017-04-24

W piątek (28 kwietnia) o godz. 20 rusza remont nawierzchni na al. Słowackiego w rejonie połączenia z al. 29 Listopada, na odcinku prowadzącym na wiadukt w kierunku centrum. Prace potrwają do 2 maja, a remontowany odcinek zostanie dopuszczony do ruchu zaraz po wyschnięciu masy bitumicznej. Kierowców przepraszamy za utrudnienia!

Remont na ul. Wadowickiej
Komunikat archiwalny 2017-04-20

W poniedziałek (24 kwietnia) rozpoczną się roboty przygotowawcze do wymiany nawierzchni wschodniej jezdni ul. Wadowickiej.

Nocne prace przy łącznicy Zabłocie - Krzemionki

Uwaga kierowcy! Informujemy, że do końca tygodnia będą prowadzone nocne prace budowlane w rejonie skrzyżowania al. Powstańców Śląskich i ul. Wielickiej.

Święto Miłosierdzia Bożego - utrudnienia w Łagiewnikach

W związku ze Świętem Miłosierdzia Bożego, obywającym się w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach, zostaną wprowadzone następujące zmiany w organizacji ruchu:

Odpust Emaus - utrudnienia w ruchu
Komunikat archiwalny 2017-04-12

W świąteczny poniedziałek (17 kwietnia), na Salwatorze, będzie się odbywać tradycyjny odpust Emaus. W związku z tym należy się spodziewać utrudnień w ruchu samochodowym.