Utrudnienia

Wieczorne i nocne prace przy ul. Wadowickiej i rondzie Matecznego

Uwaga kierowcy! W nocy z piątku na sobotę (23/24.06) odbywać się będą prace asfaltowe na ul. Wadowickiej oraz w rejonie ronda Matecznego (jezdnia wyjazdowa z ronda w kierunku ul. Konopnickiej). W związku z tym należy spodziewać się miejscowych utrudnień w przejeździe.

Zmiana organizacji ruchu na ul. Igołomskiej

Uwaga kierowcy! Od 23 czerwca (piątek) zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na odcinku ul. Igołomskiej w związku z prowadzonymi tam pracami drogowymi. Prosimy o zachowanie ostrożności.

Nocne prace w rejonie łącznicy Zabłocie - Krzemionki

Uwaga kierowcy! W tym tygodniu, w godzinach nocnych, będą prowadzone prace wykończeniowe łącznicy kolejowej Zabłocie - Krzemionki. W związku z tym należy się spodziewać dużych utrudnień w rejonie skrzyżowania ul. Wielickiej z ul. Powstańców Wielkopolskich i al. Powstańców Śląskich.

Procesje na Boże Ciało (utrudnienia w ruchu 15 czerwca)

Przypominamy, że jutro (tj. w czwartek 15 czerwca) przypada święto Bożego Ciała i w całym mieście organizowane będą procesje. W związku z tym kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami na drogach.

Wymiana nawierzchni na Kapelance

Z piątku na sobotę rozpocznie się kolejny etap remontu na ul. Kapelanka, który potrwa około tygodnia i będzie powodował utrudnienia dla kierowców poruszających się w kierunku Tesco. W  tym czasie będzie naprawiana nawierzchni jezdni na jednym pasie, a w kolejnych etapach remontować będziemy pozostałe trzy pasy. Przepraszamy za utrudnienia!

Parada Autobusów już w niedzielę!!
Komunikat archiwalny 2017-06-09

W niedzielę 11.06.2017 r. między godziną  11.00 – 12.15 w związku z imprezą pod nazwą „Parada Autobusów” wystąpią chwilowe utrudnienia w ruchu  na trasie:
 

Sobotni „VI Bieg AGH”
Komunikat archiwalny 2017-06-09

W sobotę 10.06.2017 r. w godzinach 15.30 a godziną 18.00    
w związku z imprezą sportową pn. „VI Bieg AGH”    
wystąpią utrudnienia w ruchu na trasie:     
start z ul. Reymonta (skrzyżowanie z ul. Rostafińskiego), ul. Reymonta, ul. Reymana, al. 3 Maja (1/2 szerokości deptaka od strony Błoń), ul. Piastowska (chodnik od strony Błoń), ul. Na Błoniach, al.
Focha (1/2 szerokości deptaka od strony Błoń), al. 3 Maja, ul. Reymana, ul. Reymonta, meta na ul. Reymonta (skrzyżowanie z ul. Rostafińskiego)

ponadto w związku z ww. imprezą:
• od godz. 14.00 zostanie zamknięta dla ruchu kołowego ul. Reymonta (na odcinku od ul. Piastowskiej do ul. Miechowskiej), natomiast od ok.  godz. 15.30 al. 3. Maja;
• w godz. 15.00-18.00 zostaną wyłączone drogi dla rowerów wokół Błoń Krakowskich oraz na ul. Reymana.

Zamknięcie węzła Dworzec Główny i ul. Basztowej

17 czerwca rozpoczęła się przebudowa ulicy Basztowej. Po remoncie na ulicy wprowadzony zostanie ruch kierunkowy dla ruchu samochodów, podobnie jak na ul. Dunajewskiego i Podwale. W związku z remontem zamknięty zostanie węzeł Dworzec Główny i ul. Basztowa, co spowoduje zmiany w kursowaniu komunikacji zbiorowej i indywidualnej w centrum Krakowa.

Nocne prace w rejonie łącznicy Zabłocie - Krzemionki

Uwaga kierowcy! W nocy z poniedziałku na wtorek (12/13.06) i z wtorku na środę (13/14.06) będą prowadzone roboty wykończeniowe przy łącznicy kolejowej Zabłocie - Krzemionki. W związku z tym, pomiędzy godz. 21 i 5 rano, spodziewane są znaczne utrudnienia w ruchu.

Wymiana nawierzchni na ul. Ptaszyckiego

Jutro (8 czerwca) rozpoczną się prace przygotowawcze przed wymianą nawierzchni ul. Tadeusza Ptaszyckiego (jezdnia w stronę centrum).

W trakcie prac związanych z wymianą krawężników spodziewać się należy lokalnych zawężeń. Wymiana nawierzchni planowana jest po Bożym Ciele.

Za utrudnienia przepraszamy.