Utrudnienia

Przebudowa łącznika ul. Mochnaniec z ul. Bunscha

Uwaga kierowcy i pasażerowie KMK! W sobotę (22.07) rozpocznie się przebudowa fragmentu jezdni ul. Mochnaniec (od skrzyżowania z ul. Obrońców Helu do skrzyżowania z ul. Bunscha). W trakcie prowadzenia prac droga ta będzie nieprzejezdna. Samochody osobowe i autobusy komunikacji zbiorowej pojadą objazdami.

Zakaz wjazdu na ul. Oboźną
Komunikat archiwalny 2017-07-19

Trwa remont ul. Oboźnej. Ze względu na problem z kierowcami, którzy nie stosowali się do oznakowania i parkowali w miejscach niedozwolonych, inspektorzy Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu zdecydowali o zamknięciu wjazdu na tę ulicę. W innym wypadku remont nie mógłby być kontynuowany.

Nocne prace w rejonie łącznicy Zabłocie - Krzemionki

Uwaga kierowcy! W tym tygodniu (17.07 - 21.07)  wykonawca łącznicy kolejowej Zabłocie - Krzemionki będzie prowadził prace wykończeniowe obiektu. W związku z tym wystąpią utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu ul. Wielickiej z ul. Powstańców Wielkopolskich i al. Powstańców Śląskich.

Zgromadzenie na skrzyżowaniu ul. Tuchowskiej i Łużyckiej

W związku z dokonanym zgłoszeniem Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuję iż dnia 18 Lipca między godziną 16.30 - 17.30 odbędzie się zgromadzenie powodujące utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu ul. Tuchowskiej i Łużyckiej poprzez przechodzenie przez przejście dla pieszych.
Za utrudnienia Przepraszamy!

Remonty nakładkowe: ul. Pilotów, Oboźna, Ojcowska i Cechowa

Wakacje to sezon wzmożonej pracy drogowców. W związku z tym informujemy o utrudnieniach związanych z wymianą nawierzchni na ul. Pilotów, Oboźnej, Ojcowskiej i Cechowej.

Będzie bezpieczniej na skrzyżowaniu Kocmyrzowska – Bulwarowa - Cienista

Skrzyżowanie ulic Kocmyrzowskiej, Bulwarowej i Cienistej uznawane jest za jedno z najbardziej niebezpiecznych skrzyżowań w Krakowie. Aby poprawić w tym miejscu bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu  - pieszych, kierowców i rowerzystów - ZIKiT chce zbudować sygnalizację świetlną. Obecnie inwestycja jest na etapie przetargu.

Zwężenie na ul. Wielickiej i ul. Powstańców Wielkopolskich

W związku z betonowaniem zatoki przystankowej na ul. Wielickiej (pod łącznicą kolejową Zabłocie - Krzemionki) zostały wprowadzone zmiany w organizacji ruchu na ul. Wielickiej i ul. Powstańców Wielkopolskich.

Remont fragmentu ul. Stella-Sawickiego
Komunikat archiwalny 2017-07-12

Uwaga kierowcy i pasażerowie KMK! W poniedziałek (17.07) rozpocznie się remont ul. Stella-Sawickiego na odcinku od ul. Florera do węzła Rayskiego (jezdnia w kierunku ul. Nowohuckiej).

Remont tunelu pod Rondem Grunwaldzkim
Komunikat archiwalny 2017-07-11

Uwaga kierowcy! W nocy z środy na czwartek (12/13.07) rozpocznie się remont tunelu pod Rondem Grunwaldzkim. Odnawiany będzie obiekt prowadzący w kierunku Ronda Matecznego. W związku z tym ruch samochodowy, w obydwu kierunkach, będzie się odbywał tunelem prowadzącym w stronę Alei Trzech Wieszczów.

Nocne zmiany przy Estakadzie Imienia Obrońców Lwowa 13/14.07 oraz 14/15.07

Uwaga kierowcy!

W nocy z 13/14.07 oraz 14/15.07 planowane są prace przy łącznicy Zabłocie - Krzemionki. W związku z tym wystąpią tymczasowe zamknięcia oraz zmiany organizacji ruchu na estakadzie jak i skrzyżowaniu ul. Wielickiej z ul. Powstańców Wielkopolskich oraz z ul. Powstańców Śląskich:

 

1.     Noc z 13/14.07.2017 r. wymknięcie będzie składało się z Etapu 1, Etapu 2, Etapu 3 stosowanych naprzemiennie w zależności od potrzeb w godzinach od 21:00 do 05:00:

a)      Etap 1

- wprowadzenie zawężenia wlotu z ul. Powstańców Wielkopolskich do jednego pasa ruchu do jazdy na wprost

- zamknięcie dla ruchu kołowego estakady Obrońców Lwowa

 

b) Etap 2

- wprowadzenie zawężenia wlotu ul. Powstańców Wielkopolskich do jednego pasa ruchu do jazdy na wprost oraz do skrętu w lewo w ul. Wielicką

- zamknięcie dla ruchu kołowego estakady Obrońców Lwowa

 

c) Etap3

- wprowadzenie zawężenia wlotu z ul. Powstańców Wielkopolskich do jednego pasa ruchu do skrętu w lewo w ul. Wielicką

- zamknięcie dla ruchu kołowego estakady Obrońców Lwowa