Utrudnienia

VII Bieg AGH
2018-06-06

W dniu 09.06.2018 r. pomiędzy godz. 16.00 a godz. 18.00 w związku z imprezą sportową pn. „VII Bieg AGH” wystąpią utrudnienia w ruchu na trasie:

Pochód Lajkonika zmiany w KMK i organizacji ruchu

 Uprzejmie informujemy, że w dniu 07.06.2018 r. (czwartek) odbędzie się tradycyjny "Pochód Lajkonika", który przejdzie następującą trasą: Salwator - Kościuszki - Zwierzyniecka - Plac Wszystkich Świętych - Rynek.

Ruszają prace na ul. Wielickiej

Od poniedziałku (4 czerwca br.) rozpoczęły się prace przygotowawcze związane z przebudową ulicy Wielickiej, w obrębie skrzyżowania z ul. Malborską i ul. Świątnicką, a dokładnie na odcinku między wjazdem na boiska treningowe Cracovii a skrzyżowaniem ul. Malborską.

Wyburzanie starego wiaduktu przy ul. Łupaszki

Przypominamy, że w poniedziałek (4 czerwca). PKP PLK rozpocznie wyburzanie starego wiaduktu przy ul. Łupaszki. W związku z tym zostanie wyznaczony objazd przez ul. Godlewskiego.

 

Wielka Parada Smoków

Informujemy, że w dniach 02-03.06.2018 r. (sobota – niedziela) odbędzie się kolejna edycja imprezy „Wielka Parada Smoków”. W dniu 02.06.2018 r. o godzinie 22:00 zaplanowane jest widowisko plenerowe na Wiśle, natomiast w dniu 03.06.2018 r. ulicami Starego Miasta przejdzie Wielka Parada Smoków.

Kluczowy etap prac na wiadukcie przy ul. Doktora Twardego

Od 1 czerwca br. (piątek) rozpoczną się prace modernizacyjno-remontowe na wiadukcie drogowym nad torami kolejowymi w ciągu ul. Doktora Twardego (Dzielnica IV, Prądnik Biały). Modernizacja wiaduktu będzie polegała na wymianie izolacji, wykonaniu nowej nawierzchni na jezdni i chodnikach, oraz wymianie krawężników i dylatacji. Roboty zostały rozłożone na etapy tak, aby utrzymać ruch pojazdów w ciągu ul. Doktora Twardego.

Nowa nakładka na Al. Pokoju – prace na drodze w kierunku centrum miasta

Od dnia 28 maja br. (poniedziałek) rozpocznie się remont Al. Pokoju. Prace obejmą odcinek od Stawu Dębskiego do ul. Fabrycznej. Roboty będą prowadzone na drodze w kierunku centrum miasta. Wybrzuszenia  zostaną wyremontowane metodą nakładkową.

6 Bieg Swoszowicki zmiany w organizacji ruchu oraz KMK

Uprzejmie informujemy, że w dniu 27.05.2018 r. (niedziela) w godzinach 13:00 - 17:20 na terenie dzielnicy Swoszowice oraz Gminy Mogilany odbędzie się kolejna edycja imprezy sportowej "Bieg Swoszowicki". W związku z powyższym zostaną wprowadzone następujące zmiany w funkcjonowaniu linii autobusowych oraz organizacji ruchu:

Dodatkowe prace przy ulicy Igołomskiej

W Krakowie trwa rozbudowa ulicy Igołomskiej. Roboty realizowane są od kwietnia ubiegłego roku. Dotychczas prace przebiegały zgodnie z harmonogramem, obecny etap wymaga zwiększenia zakresu prowadzonych robót. Będą to przebudowa odbiornika kanalizacji deszczowej oraz wzmocnienie podłoża pod jezdnią.

Zgłoszona impreza w centrum 19 maja

W dniu 19.05.2018 r. pomiędzy godz. 15.00 a godz. 21.00 w związku ze zgłoszoną imprezą wystąpią utrudnienia w ruchu na trasie: