Utrudnienia

Nocne prace pod Pocztą Główną

Uprzejmie informujemy, że w związku z nocnymi pracami utrzymaniowymi przy torowisku w węźle "Poczta Główna", w dniach 11-16.03.2019 r. (poniedziałek - sobota) od ok. godz. 23:00 do końca kursowania w danym dniu linie tramwajowe będą kierowane na trasy objazdowe (w obu kierunkach):

Od soboty remont torowiska na rondzie Mogilskim

Od soboty, 9 marca, do piątku, 22 marca, prowadzone będą prace przy naprawie torowiska łączącego dolny poziom ronda Mogilskiego z ulicą Lubicz. Wyłączony zostanie w tym miejscu ruch linii tramwajowych oraz nocnych linii autobusowych.

Weekendowe utrudnienia na ul. Grzegórzeckiej

W sobotę (02.03) na ul. Grzegórzeckiej rozpocznie się budowa przyłącza kanalizacyjnego dla nowego wiaduktu kolejowego.

4 Bieg Walentynkowy

W dniu 10.02.2019 r. pomiędzy godz. 10.00 a godz. 15.00 w związku z imprezą sportową pn. „4 Bieg Walentynkowy” wystąpią utrudnienia w ruchu.

Komunikacja miejska – od soboty utrudnienia na ul. Piłsudskiego

Od soboty, 9 lutego, do piątku, 15 lutego, prowadzone będą prace naprawcze studni kanalizacyjnych na ul. Piłsudskiego. Jak informuje Zarząd Transportu Publicznego, w tym czasie wstrzymany zostanie ruch tramwajów na odcinku od przystanku „Uniwersytet Jagielloński” do pętli „Cichy Kącik”. Natomiast ruch autobusów ulicą Piłsudskiego będzie możliwy tylko w kierunku Alei Trzech Wieszczów.

Kolejny etap prac budowy Trasy Łagiewnickiej

W związku z kolejnym etapem budowy Trasy Łagiewnickiej od 21 stycznia planowane jest zamknięcie ciągu ulic: Totus-Tuus (od ronda) oraz Do Sanktuarium (wjazd na parking przy sanktuarium). Trasa Łagiewnicka uzyskała zgodę na zajęcie pasa drogowego pod prace budowlane.

Zwężenie ruchu na ul. Powstańców Wielkopolskich prace PKP PLK

W środę (16 stycznia), tuż po porannym szczycie komunikacyjnym, zostanie zwężona ul. Powstańców Wielkopolskich przy wiadukcie kolejowym. Na jezdni w kierunku Nowej Huty dostępne będą dwa pasy ruchu. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywać do końca lutego. Za utrudnienia przepraszamy. 

15. Krakowski Bieg Sylwestrowy

W dniu  31.12.2018 r. w godz. 12.00 – 13.30 będzie odbywał się na terenie Miasta Krakowa „15. Krakowski Bieg Sylwestrowy”.

Zdjęcia do filmu „PIŁSUDSKI” w centrum miasta, zmiany w organizacji ruchu

W związku z realizacją w dniu 13.12.2018r. zdjęć do filmu "PIŁSUDSKI" wystąpią utrudnienia na nw. ulicach:

Obchody Dnia Górnika

W dniu 04.12.2018 r. pomiędzy godz. 17.00 a godz. 17.50 w związku z organizowanym w ramach obchodów Dnia Górnika (Barbórki) przemarszem wystąpią utrudnienia w ruchu (chwilowe wstrzymania ruchu na czas przejścia uczestników) na trasie: ul. Krupnicza, ul. Loretańska, ul. Studencka (przecięcie ul. Podwale), ul. Św. Anny, wokół Rynku Głównego, ul. Szewska, Planty, ul. Św. Anny do Kolegiaty Św. Anny.