Utrudnienia

Nocne prace na ul. Basztowej
Komunikat archiwalny 2017-07-27

Z piątku na sobotę (28/29 lipca) na skrzyżowaniu ul. Westerplatte i ul. Basztowej prowadzone będą prace, które mogą powodować chwilowe utrudnienia dla mieszkańców. Betonowanie płyt  może wiązać się z niewielkim hałasem, ale jest niezbędnym etapem przebudowy torowiska. Przepraszamy mieszkańców za chwilową uciążliwość!

Remont ul. Zarzecze i Na Błonie
Komunikat archiwalny 2017-07-26

W poniedziałek (31.07) ruszają prace remontowe na ul. Zarzecze i Na Błonie oraz na pętli autobusowej przy ul. Filtrowej. Przepraszamy za utrudnienia.

Remont torowiska na ul. Grzegórzeckiej - brak przejazdu dla samochodów

Uwaga kierowcy i pasażerowie autobusów KMK! W poniedziałek (31 lipca) rusza montaż płyt torowych na ul. Grzegórzeckiej. W czasie prowadzenia prac (a więc do do 13 sierpnia) ul. Grzegórzecka nie będzie przejezdna dla samochodów i autobusów KMK. Kierowcy zostaną poprowadzeni objazdami.

74. Tour De Pologne
Komunikat archiwalny 2017-07-26

Uwaga kierowcy i pasażerowie KMK! W sobotę (29.07) Kraków będzie gościł I etap tegorocznego wyścigu Tour de Pologne. W związku z tym należy się spodziewać utrudnień w ruchu samochodów i komunikacji zbiorowej.

Wymiana nawierzchni na ul. Ojcowskiej
Komunikat archiwalny 2017-07-25

Uwaga kierowcy! W poniedziałek (31.07) rozpocznie się remont ul. Ojcowskiej. Wymieniana będzie nawierzchnia na fragmencie pomiędzy ul. Radzikowskiego, a numerem 100. Roboty będą prowadzone do czwartku (03.08), w tym czasie na remontowanym fragmencie będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy (w stronę ul. Jasnogórskiej). Za utrudnienia przepraszamy.

Remont dylatacji mostu na Stopniu Wodnym Dąbie
Komunikat archiwalny 2017-07-25

Uwaga kierowcy! W środę (26.07) rozpocznie się remont dylatacji mostu biegnącego przy Stopniu Wodnym Dąbie. Roboty potrwają do najbliższej niedzieli. Za utrudnienia przepraszamy.

ZIKIT-owy raport drogowy

Poniżej prezentujemy harmonogram trwających obecnie remontów. Przypominamy także, że informacje na temat robót drogowych w Krakowie można znaleźć na bieżąco na Mapie utrudnień (ww.zikit.krakow.pl) lub dzięki aplikacji mobilnej O!strzegator w każdym smartfonie. Kierowców i pieszych przepraszamy za utrudnienia. Wykonawcy dokładają wszelkich starań, aby remonty trwały jak najkrócej i były jak najmniej uciążliwe.

Ul. Lipska (boczna) - zakaz przejazdu przez prywatną drogę

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że Wspólnota Mieszkaniowa Lipska 59 i 61 zamknęła fragment ul. Lipskiej i korzystać z przejazdu mogą tylko niektóre pojazdy.

Nocne prace w rejonie łącznicy Zabłocie - Krzemionki

Uwaga kierowcy! W tym tygodniu (24.07 - 29.07)  wykonawca łącznicy kolejowej Zabłocie - Krzemionki będzie prowadził nocne prace wykończeniowe obiektu. W związku z tym wystąpią utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu ul. Wielickiej z ul. Powstańców Wielkopolskich i al. Powstańców Śląskich.

Remont ul. Malborskiej

Uwaga kierowcy! W poniedziałek (24.07) rozpocznie się remont ul. Malborskiej, na odcinku od ul. Kamieńskiego do numeru 147. Prace będą trwać do ostatniego tygodnia sierpnia.

POLECAMY