Utrudnienia

Zamknięcie ulicy Przybyszewskiego

Uprzejmie informujemy, że w dniu 7.11.2017r. (wtorek) w godz. od 7:00 do 17:00 w związku z budową kanalizacji deszczowej (dowiązanie do studni) zostanie zamknięta ulica Przybyszewskiego w obu kierunkach.

Zamknięcie ulicy Kopernika

Uprzejmie informujemy, że od 6.11.2017r. (poniedziałek) do 18.12.2017r. (poniedziałek) w związku z kolejnym etapem prac przy przebudowie linii kolejowej E-30 zostanie zamknięta ulica Kopernika (pod samym wiaduktem PKP).

Na czas remontu zachowane będzie przejście dla pieszych, przejazd dla rowerów oraz karetek pogotowia do szpitala. Natomiast ruch samochodowy ze względu na bezpieczeństwo nie mógł zostać zachowany.

Za utrudnienia przepraszamy.

Remont na ul. Ludźmierskiej

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że w dniu 30 października br. (poniedziałek) rozpocznie się remont nawierzchni na ul. Ludźmierskiej. Zostanie wymieniony asfalt na całej długości ulicy. W trakcie prac pojawią się zawężenia do jednego pasa ruchu. Remont zakończy się w dniu 20 listopada br.

Utrudnienia w ruchu na ul. Łupaszki
Komunikat archiwalny 2017-10-24

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że dziś w nocy (24.10.2017r.) od godz: 23:00 do dnia (25.10.2017r.) do godz. 4:00 mogą pojawić się chwilowe utrudnienia (15min-30min) dla pojazdów osobowych w związku z naprawą nawierzchni (ułożeniem nawierzchni asfaltowej) pod wiaduktem w ciągu ul. Łupaszki w Krakowie. Przejezdność dla pojazdów uprzywilejowanych zostanie zachowana.

Za utrudnienia przepraszamy.

ul. Zielony Most bez przejazdu dla samochodów w weekend

Informujemy, że w najbliższy weekend zamknięty będzie dla samochodów przejazd pod wiaduktem przy ul. Zielony Most. Ma to związek z modernizacją linii kolejowej E30. Przejazd pod wiaduktem zamknięty będzie od 21 października od 6:00 rano do 22 października do godziny 20:00 natomiast zachowane zostaną wydzielone przejścia dla pieszych.

Za utrudnienia przepraszamy.

Roboty drogowe na ul. Sandora Petöfiego

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie informuje, że w dniu jutrzejszym (19.10.2017) od godziny 8.00 do godziny 15.00 odbywać się będą roboty bitumiczne od ul. Sandora Petöfiego na wysokości pętli autobusowej do ul. Piotrusia Pana. Ul. Sandora Petöfiego na tym odcinku zostanie całkowicie zamknięta.
Za utrudnienia przepraszamy.

Remont nawierzchni na ul. Malborskiej

19 października rozpoczynają się prace remontowe wzdłuż całej nawierzchni ul. Malborskiej.

Remont nawierzchni na ul. Opolskiej

17 października wieczorem (od godz. 20:00) rusza remont nawierzchni ul. Opolskiej na odcinku od ul. Pleszowskiej do Kazimierza Wyki (w kierunku wyjazdu z Krakowa). W tym czasie pojawią się zwężenia do jednego pasa ruchu.

 

Sobotnie utrudnienia na Krakowiskich drogach
Komunikat archiwalny 2017-10-13

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje o następujących utrudnieniach w ruchu drogowym:

 

  • W dniu 14.10.2017 r.  w godz. 12.15-13.15będzie odbywał się na drogach Nowej Huty „XXII Bieg Memoriałowy im. Bogdana Włosika”.

Trasa biegu:  ul. Ujastek (start przy bramie głównej ArcelorMittal Poland S.A), Al. Solidarności, Pl.  Centralny, Al. Gen. Andersa, ul. Ludźmierska, ul. Obrońców Krzyża.

W związku z wyżej wymienioną imprezą wystąpią następujące utrudnienia w ruchu:

Naziemne przejście dla pieszych wraca na skrzyżowanie przy moście Dębnickim

W nocy z poniedziałku na wtorek ekipy drogowców wkroczą na skrzyżowanie al. Krasińskiego, Zwierzynieckiej i Kościuszki, żeby namalować naziemne przejście dla pieszych.