Utrudnienia

Święto Miłosierdzia Bożego zmiany w ruchu

W związku ze Świętem Miłosierdzia Bożego w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach zostaną wprowadzone następujące zmiany w organizacji ruchu:

Kolejny etap przebudowy ul. Myślenickiej

W poniedziałek, 9 kwietnia rozpocznie się kolejny etap prac na przebudowywanej ulicy Myślenickiej. Prace rozpoczną się na skrzyżowaniu ul. Myślenicka, Krzyżańskiego, Niewodniczańskiego i będą dotyczyły przebudowy uzbrojenia podziemnego.

Remont nawierzchni jezdni na ul. Agatowej

 Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie informuje, że od dnia 22.03.2018 (czwartek) od godziny 9.00 rozpocznie się remont ul. Agatowej od wysokości sklepu Biedronka do wysokości kościoła. Ruch odbywać się będzie wahadłowo.


Za utrudnienia przepraszamy.

Remont chodnika oraz jezdni na ul. Westerplatte

Uwaga piesi i kierowcy! Uprzejmie informujemy, że do dnia 31.03.2018 r. na ul. Westerplatte w stronę Galerii Krakowskiej, na długości od ul. Wielopole do Straży Pożarnej zostanie przeniesiony ruch kołowy z jezdni na torowisko. Natomiast w stronę Poczty Głównej ruch odbywa się normalnie po jezdni.
Za utrudnienia przepraszamy!

Prace MPWiK na ulicy Mistrzejowickiej

Przebudowa sieci kanalizacji ogólnospławnej w ul. Mistrzejowickiej, na odcinku od ul. Do Fortu do ul. Marycjusza, prace polegające na budowie sieci kanalizacji ogólnospławnej wraz z wpustami. Planowane jest, że prace potrwają do dnia 30.06.2018.

Krakowski Półmaraton Marzanny

Już 18 marca (niedziela) odbędzie się  impreza sportowa  pod nazwą: 15. Krakowski Półmaraton Marzanny, w tym 4. Krakowski Bieg z Dystansem „Dla Małych Serc”. Przewidziane są utrudnienia w ruchu.

Tunel na ul. Miodowej od poniedziałku (19.03) zamknięty dla samochodów

W poniedziałek (19 marca) zamknięty zostanie przejazd dla samochodów pod wiaduktem wzdłuż ul. Miodowej.
 

Droga Krzyżowa 12.03.2018

Uprzejmie informujemy, że w dniu 12.03.2018 r. (poniedziałek) w godzinach od około 19:00 do około 21:00 ulicami Pułaskiego, Barską, Madalińskiego, Rynek Dębnicki, Bałuckiego, Konfederacką przejdzie Droga Krzyżowa.

Utrudnienia na Krakowskich drogach w związku z organizowanym przejściem

w dniu 08.03.2018 r. pomiędzy godz. 16.00 a godz. 20.00 w związku z organizowanym pochodem wystąpią utrudnienia w ruchu na drogach ( Plac przed Muzeum Narodowym - Piłsudskiego - Garncarska - Krupnicza - Dolnych Młynów - Rajska - Karmelicka - Szewska - Rynek Główny (Wieża Ratuszowa).

Pierwsze wiosenne remonty

Na początku przyszłego tygodnia rozpocznie się remont ul. Opolskiej. Modernizowany będzie odcinek od ul. Batalionu Skała AK do zakrętu ze stacją paliw. Przebudowa na razie nie będzie generowała utrudnień, bo będzie prowadzona na poboczach i w zatokach autobusowych. Prace potrwają ok. 2 miesięcy.