Utrudnienia

Wymiana nawierzchni na ulicy Tuchowskiej

W dniach 26-29 listopada br. realizowane będą prace związane z wymianą nawierzchni na ulicy Tuchowskiej na odcinku od ulicy Pochyłej do ulicy Cechowej. W związku z robotami ulica zostanie zamknięta dla ruchu kołowego. Objazdy do ulicy Cechowej został wyznaczony przez Pochyłą, Kijanki,  Gwarną.

Wymiana nawierzchni na ulicy Łokietka

W dniach 26-28 listopada br. realizowane będą prace związane z wymianą nawierzchni na ulicy Władysława Łokietka, na odcinku od ulicy Na Zielonki do granic miasta. W związku z robotami pojawią się zmiany w organizacji ruchu. Ruch będzie kierowany ręcznie przez pracowników.

Wymiana nawierzchni na ulicy Olimpijskiej

W dniach 21-22 listopada br. realizowane będą prace związane z wymianą nawierzchni na ulicy Olimpijskiej. W związku z robotami pojawią się zmiany w organizacji ruchu.

Remont ul. Konarskiego i ul. Żeromskiego

Od dzisiaj do 21.11 będą prowadzone prace związane z wymianą nawierzchni jezdni w ulicy Konarskiego na odcinku od ulicy Lea do ulicy Czarnowiejskiej. Ulica zostanie tymczasowo zamknięta z ruchu ogólnego.

Remont nawierzchni na al. Jana Pawła II

Uprzejmie informujemy, że od dnia 19.11.2018 r. (poniedziałek) od początku kursowania linii dziennych, w związku z remontem nawierzchni na jezdni północnej al. Jana Pawła II, na odcinku od ul. Klasztornej do Placu Centralnego im. R. Reagana, zostaną wprowadzone następujące zmiany w funkcjonowaniu przystanków autobusowych:

Prace asfaltowe na ulicy Księcia Józefa

Trwają prace remontowe na ulicy Księcia Józefa. Od poniedziałku (19 listopada br.) planowane są prace bitumiczne polegające na wymianie nawierzchni jezdni na długości zatoki autobusowej przystanku „Zaskale”.

Nowa nawierzchnia na ulicy Myśliwskiej

W najbliższym czasie nową nawierzchnię zyska ulica Myśliwska na odcinku od ulicy Przewóz do ulicy Gumniska. Roboty wykonywane są w koordynacji z MPWiK.

Budowa nowego stropu nad kanałem MPEC pod al. Pokoju

Od wtorku 13 listopada br. MPEC wymieni strop nad kanałem przy al. Pokoju, którym przebiega rurociąg miejskiej sieci ciepłowniczej.

Obchody Narodowego Święta Niepodległości

W ten weekend Krakowianie będą obchodzić Święto Niepodległości. Poniżej prezentujemy imprezy organizowane w te dni na Krakowskich drogach oraz proponowane objazdy.

Korekta tymczasowej organizacji ruchu na ul. Myślenickiej i Szybisko

W związku z kolejnym etapem przebudowy ul. Myślenickiej trwają prace nad korektą tymczasowej organizacji ruchu w rejonie ul. Myślenickiej. To m.in. mieszkańcy Swoszowic zwrócili się z prośbą o wprowadzenie ruchu dwukierunkowego na ul. Szybisko oraz możliwość skręcania w prawo w ul. Myślenicką z ul. Sawiczewskich. Po obserwacji natężenie ruchu na remontowanym obszarze Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu 31 października br. zawnioskował do wykonawcy o niezwłoczne i pilne opracowanie korekty projektu organizacji ruchu uwzględniającej prośby mieszkańców oraz uwagi Zarządu.