Utrudnienia

Budowa Trasy Łagiewnickiej

Z dniem 19.07.2018r. od wczesnych godzin porannych nastąpi zmiana organizacji ruchu związana z rozpoczęciem realizacji budowy Trasy Łagiewnickiej.

Kolejowe informacje

Już za kilka tygodni wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu przy wiaduktach kolejowych nad ul. Łokietka i ul. Prądnicką. 4 sierpnia wykonawca otworzy przejazd dla samochodów na ul. Łokietka. To duże ułatwienie dla kierowców, którzy korzystali dotychczas z objazdu. W tym samym dniu ruszy kolejna faza modernizacji wiaduktu nad ul. Prądnicką. Do końca wakacji pod obiektem przejeżdżać będą autobusy Komunikacji Miejskiej w Krakowie.

Prace drogowe na ul. Saskiej

Uprzejmie informujemy, że w związku z remontem nawierzchni na ul. Saskiej, w dniach 16-20.07.2018 r. (poniedziałek - piątek) zostanie zamknięty wjazd z ul. Saskiej w ul. Przewóz oraz ul. ks. Stoszki. W tym czasie zostaną wprowadzone następujące zmiany w funkcjonowaniu linii autobusowych:

UWAŻAJCIE! Od jutra obowiązuje zmiana w organizacji ruchu na ul. Powstańców Wielkopolskich

Jutro (14 lipca) po godzinie 6:00 z powodu prac rozbiórkowych prowadzonych przez PKP Polskie Linie Kolejowe zostanie zawężona jezdnia na ul. Powstańców Wielkopolskich. To efekt kolejnego etapu prac kolejowych na liniach przebiegających przez miasta.

Rusza remont na al. J. Słowackiego

Od poniedziałku (16 lipca br.) rozpocznie się remont nawierzchni na al. Juliusza Słowackiego. Prace będą prowadzone na jezdni zachodniej - w kierunku al. 29 Listopada. Roboty obejmą odcinek od ul. Długiej do wiaduktu kolejowego.

Nowe nawierzchnie na ulicach: J. Lea, Orlich Gniazd, Nowohuckiej

Na przełomie sierpnia/września br. nowe nawierzchnie zyskają ulice: Juliusza Lea - na odcinku od ul. Piastowskiej do ul. Młodej Polski; Orlich Gniazd; Nowohucka.

Wyłączenie ruchu na ul. Warszawskiej

Uprzejmie informujemy, że w związku z kolejnym etapem remontu sieci centralnego ogrzewania w ciągu ul. Ogrodowej i Warszawskiej, od dnia 09.07.2018 r. (poniedziałek) przez okres około 1,5 miesiąca zostanie wyłączony ruch pojazdów na ul. Warszawskiej, na odcinku od ul. Ogrodowej do ul. Św. Filipa. W tym czasie zostaną wprowadzone następujące zmiany w funkcjonowaniu linii autobusowych 105, 129, 130, 154, 179 i 304.

Prace przy budowie Trasy Łagiewnickiej wkraczają w kolejną fazę

W najbliższym czasie rozpoczną się prace związane z dostosowaniem ul. Turowicza do potrzeb budowy Trasy Łagiewnickiej. Kierowcy mogą spodziewać się miejscowych zawężeń w związku z koniecznością wykonania tymczasowych przejazdów - poinformowała realizująca tą inwestycję spółka Trasa Łagiewnicka.

Prace PKP na ulicy Łokietka

W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców o prace przy wiadukcie na ul. Łokietka przypominamy.

Nowa nawierzchnia na ul. Królowej Jadwigi oraz na ul. Złoty Róg

Od wtorku (3 lipca br.) rozpoczną się prace związane z remontem ulic: Królowej Jadwigi (na odcinku od al. Focha do ul. Tadeusza Kościuszki); Złoty Róg (na całej długości).