Utrudnienia

Harmonogram korekty w Strefie Płatnego Parkowania

W odpowiedzi na liczne pytania dotyczące czasu zmian w poszczególnych strefach SPP przedstawiamy harmonogram zmian:

Remont nawierzchni ul. Stella-Sawickiego

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje że od dnia 25.09.2017 (poniedziałek) od 05:00 rozpocznie się remont nawierzchni ul. Stella-Sawickiego (od wjazdu do Politechniki do Jana Pawła II). Na wybranym fragmencie jezdni należy liczyć się z zwężeniem ruchu. Roboty drogowe zakończą się w drugiej połowie października.

Za utrudnienia przepraszamy.

Ułatwienia w czasie remontu linii kolejowej E 30

Niedawno rozpoczął się remont linii kolejowej E 30. Efektem tego remontu będzie szybkie połączenie kolejowe pomiędzy Krakowem a Katowicami, ale też zmodernizowanie szeregu wiaduktów kolejowych, rozwój kolei aglomeracyjnej oraz remonty ulic. Szczegółowo pisaliśmy o tym TUTAJ.

Weekendowe utrudnienia

W dniu 23.09.2017 r. pomiędzy godz. 10.00 a godz. 13.00  w związku z organizowaną  na terenie Miasta Krakowa imprezą sportową pod nazwą: „Kraków Bike Day” wystąpią utrudnienia w ruchu na trasie przejazdu zawodników :

Ośrodek Sportu i Rekreacji "Kolna" (start), wzdłuż wałów wiślanych, droga dla rowerów w ul.Widłakowej, ul.Widłakowa, Tyniecka, Jemiołowa, ciąg pieszy w kierunku ul.Zakrzowieckiej, ul.Rodzinna, ul.Skotnicka, drogi leśne i polne w rejonie Górki Pychowickiej, droga pieszo-rowerowa w ul.Winnickiej, ul.Unruga, Laurowa, Unruga, Karcza, Szerokie Łąki, Kozienicka, Podgórki Tynieckie, drogi leśne w Lesie Tynieckim, Wielogórska, Bogucianka, Janasówka, ścieżki na i wzdłuż wałów wiślanych m. in. obok Opactwa Benedyktynów w Tyńcu, równolegle do ul. Promowej, pod autostradą A4, drogą wzdłuż toru kajakowego i Ośrodek Sportu i Rekreacji "Kolna" (meta).

Nocne asfaltowanie na ul. Lea

W nocy z wtorku na środę (19-20 września) na ulicy Lea będzie wylewana nowa warstwa asfaltu. Prace dotyczą odcinka od ul. Piastowskiej do Kijowskiej.

Przepraszamy za utrudnienia.

Nocne asfaltowanie na ul. Meiera

Informujemy iż dzisiaj w nocy na ul. Meiera odbywać się będzie asfaltowanie nawierzchni, możliwe głośne prace.

Przepraszamy za utrudnienia.

Remonty na ulicach Glogera i Matki Tajber oraz na Ludźmierskiej i Struga/Wojciechowskiego

20 września rozpocznie się remont fragmentu ulicy Glogera oraz Matki Pauli Zofii Tajber na Prądniku. Na odcinku od kościoła w kierunku wiaduktu kolejowego wyremontowany zostanie chodnik oraz nawierzchnia jezdni.

Skrzyżowanie Basztowej z Długą – kursowanie tramwajów i ruch samochodowy

W związku z przebudową skrzyżowania ulicy Basztowej z Długą, która rozpocznie się 18 września, informujemy, że w czasie prac tramwaje nie będą kursowały ulicą Długą. Remont tego skrzyżowania jest skoordynowany z zakończeniem prac na skrzyżowaniu przy Dworcu Głównym, dzięki czemu zapewniamy ciągłość dojazdu tramwajów do Krowodrzy Górki.

ul. Tarnobrzeska z nową nawierzchnią

Od jutra (15.09) zaczną się prace na ul. Tarnobrzeskiej od ul. Beskidzkiej do ul. Sas-Zubrzyckiego. Prace będą polegały na frezowaniu nawierzchni a następnie zostanie ułożona nowa nawierzchnia. Utrudniania w postaci zwężenia pasów ruchu potrwają do 20.09.2017 włącznie.

Za utrudnienia przepraszamy.

Biegi, festyny i inne wydarzenia - utrudnienia na ulicach w centrum Krakowa

16 i 17 września kilka ulic w centrum Krakowa zostanie zamkniętych z powodu następujących wydarzeń:

POLECAMY