Utrudnienia

Prace przy wiadukcie kolejowym na ul. Kamiennej

W najbliższy poniedziałek (25.06) rozpocznie się kolejny etap pracy przy rozbudowie wiaduktu kolejowego nad ul. Kamienną

Wykorzystujemy wakacje do napraw i remontów

W sobotę przywracamy ruch na całej ul. Zwierzynieckiej. Linie 1, 2 i 6 wracają na swoje trasy do Salwatora. Jednocześnie rozpoczyna się trzydniowa przerwa w ruchu tramwajów do Kurdwanowa i rozpoczyna remont torowiska na ul. Bieńczyckiej. Wakacje są najlepszym okresem dla tego rodzaju prac.

Modernizacja przejścia podziemnego pod Jubilatem

Pod koniec ubiegłego roku rozpoczęły się prace związane z modernizacją przejścia podziemnego pod Jubilatem. Do tej pory prace były prowadzone przy zachowaniu ciągłego ruchu przechodniów. Teraz, ze względu na etap prac związany z wykonaniem schodów wykonawca wprowadzi tymczasowe ograniczenia.

Zmiany organizacji ruchu przy wiaduktach kolejowych

Już w poniedziałek (18 czerwca) przywrócony zostanie ruch samochodowy pod wiaduktem na ul. Łupaszki.

Spiska, Lublańska, Bieńczycka – zmieniają się dla Ciebie

Obecnie rozpoczęły się prace na ulicy Spiskiej (Podgórze), a w najbliższym czasie ruszą prace na odnodze ulicy Lublańskiej (Prądnik Czerwony), na ulicy Bieńczyckiej (Bieńczyce) od przyszłego tygodnia ważny etap robót.

Święto ulicy Krupniczej

w dniu 17.06.2018 r.  w związku z organizowaną imprezy pod nazwą: „Święto ul. Krupniczej” od ok. godz. 6.00 zostanie zamknięta ul. Krupnicza na odcinku od ul. Szujskiego do Teatru Bagatela (zostanie utrzymany wjazd z ul. Krupniczej w ul. Szujskiego).

Omijajcie ul. Powstańców Wielkopolskich

Z powodu prac rozbiórkowych prowadzonych przez PKP Polskie Linie Kolejowe zawężona jest jezdnia na ul. Powstańców Wielkopolskich. Dane o ruchu drogowym wskazują, że po południu kierowcy mogą utknąć w tym miejscu w dużym korku. Prosimy ich, by omijali to miejsce.

Prace torowe na ul. Zwierzynieckiej

Tygodniowa wymiana płyt monolitycznych na ul. Zwierzynieckiej. Prace rozpoczną się już w sobotę (16 czerwca br.) i potrwają do piątku (22 czerwca br.) W tym czasie ruch tramwajowy i samochodowy w ciągu ulicy Zwierzynieckiej zostanie wstrzymany.

Rozbudowa wiaduktu kolejowego nad ul. Powstańców Wielkopolskich

W najbliższą środę (13.06) rozpocznie się kolejny etap pracy przy rozbudowie wiaduktu kolejowego nad ul. Powstańców Wielkopolskich.

Rozpoczynamy prace na ul. Ćwiklińskiej

Uwaga kierowcy! Od środy (13 czerwca br.) rozpocznie się remont nawierzchni jezdni oraz chodników na ul. Ćwiklińskiej na odcinku od ul. Mała Góra do ul. Jerzmanowskiego .