Utrudnienia

Nocne prace przy łącznicy Zabłocie - Krzemionki

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje o kolejnych nocnych utrudnieniach w ruchu, w rejonie budowanej łącznicy kolejowej Zabłocie - Krzemionki.

Bieg Sztafetowy Szlakiem Pomników Pamięci Tadeusza Kościuszki

W piątek (24 marca) w godz. 12 -12.40 w związku z 41. Ulicznym Biegiem Sztafetowym "Szlakiem Pomników Pamięci Tadeusza Kościuszki” wystąpią chwilowe utrudnienia w ruchu.

 

Nocne zamknięcia w rejonie łącznicy Zabłocie - Krzemionki

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że w tym tygodniu (w nocy ze środy na czwartek i z czwartku na piątek) zmieni się organizacja ruchu na skrzyżowaniu al. Powstańców Śląskich i ul. Wielickiej, w związku z pracami prowadzonymi przez PKP PLK.

Remont peronu przystankowego przy Parku Krakowskim

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje o remoncie nawierzchni peronu przystankowego przy Alei Trzech Wieszczów, w rejonie Parku Krakowskiego.

Marsz w rocznicę likwidacji getta
Komunikat archiwalny 2017-03-17

W niedzielę (19 marca) odbędzie się marsz upamiętniający 74. rocznicę likwidację getta żydowskiego. Przewidziane są przejściowe utrudnienia w ruchu w godzinach marszu, czyli od godz.12 do 14.

Ul. Zielony Most - bez przejścia i przejazdu

Uwaga kierowcy i piesi! W poniedziałek (13.03) wykonawcy przebudowy linii kolejowej E30 zamkną wiadukt przy ul. Zielony Most. 

Strajk kobiet - utrudnienia w ruchu
Komunikat archiwalny 2017-03-08

W związku ze zgłoszonym zgromadzeniem publicznym, mogą dziś w Krakowie wystąpić utrudnienia w ruchu na trasie przemarszu kobiet.

Nocne utrudnienia w rejonie łącznicy PKP PLK
Komunikat archiwalny 2017-03-07

Uwaga kierowcy! W nocy ze środy na czwartek (08/09.03) wprowadzona zostanie tymczasowa zmiana w organizacji ruchu w rejonie ul. Powstańców Wielkopolskich.

Remont kładki nad Białuchą (os. Żabiniec)
Komunikat archiwalny 2017-03-06

Uwaga mieszkańcy os. Żabiniec! Od 6 marca (poniedziałek) do 8 marca (środa) zamknięta będzie kładka piesza, łącząca os. Żabiniec z ul. Opolską.

Nocne zamknięcie al. Powstańców Śląskich
Komunikat archiwalny 2017-02-27

Uwaga kierowcy! W nocy z wtorku na środę (28.02/01.03) nastąpi tymczasowa zmiana w organizacji ruchu w rejonie łącznicy kolejowej Zabłocie - Krzemionki.

POLECAMY