Utrudnienia

Kolejny etap prac budowy Trasy Łagiewnickiej

W związku z kolejnym etapem budowy Trasy Łagiewnickiej od 21 stycznia planowane jest zamknięcie ciągu ulic: Totus-Tuus (od ronda) oraz Do Sanktuarium (wjazd na parking przy sanktuarium). Trasa Łagiewnicka uzyskała zgodę na zajęcie pasa drogowego pod prace budowlane.

Zwężenie ruchu na ul. Powstańców Wielkopolskich prace PKP PLK

W środę (16 stycznia), tuż po porannym szczycie komunikacyjnym, zostanie zwężona ul. Powstańców Wielkopolskich przy wiadukcie kolejowym. Na jezdni w kierunku Nowej Huty dostępne będą dwa pasy ruchu. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywać do końca lutego. Za utrudnienia przepraszamy. 

15. Krakowski Bieg Sylwestrowy

W dniu  31.12.2018 r. w godz. 12.00 – 13.30 będzie odbywał się na terenie Miasta Krakowa „15. Krakowski Bieg Sylwestrowy”.

Zdjęcia do filmu „PIŁSUDSKI” w centrum miasta, zmiany w organizacji ruchu

W związku z realizacją w dniu 13.12.2018r. zdjęć do filmu "PIŁSUDSKI" wystąpią utrudnienia na nw. ulicach:

Obchody Dnia Górnika

W dniu 04.12.2018 r. pomiędzy godz. 17.00 a godz. 17.50 w związku z organizowanym w ramach obchodów Dnia Górnika (Barbórki) przemarszem wystąpią utrudnienia w ruchu (chwilowe wstrzymania ruchu na czas przejścia uczestników) na trasie: ul. Krupnicza, ul. Loretańska, ul. Studencka (przecięcie ul. Podwale), ul. Św. Anny, wokół Rynku Głównego, ul. Szewska, Planty, ul. Św. Anny do Kolegiaty Św. Anny.

Wymiana nawierzchni na ulicy Stella-Sawickiego

W dniach 5-15 grudnia br. realizowane będą prace związane z wymianą nawierzchni na ulicy Stella-Sawickiego, na odcinku od ulicy Orlińskiego do ulicy Włodarczyka włącznie z tarczą skrzyżowania. Prace będą polegały na sfrezowaniu nawierzchni oraz ułożenia warstw wiążących i ścieralnych.

Raport drogowy Zarządu Dróg Miasta Krakowa

Poniżej zamieszczamy skrót informacji o bieżących remontach, awariach i innych zmianach na krakowskich drogach.

Wymiana nawierzchni na ulicy Zielone Wzgórze

W dniach 29 listopada - 1 grudnia br. prowadzone będą prace związane z wymianą nawierzchni na ulicy Zielone Wzgórze. W związku z robotami pojawią się zmiany w organizacji ruchu. Ruch będzie kierowany ręcznie przez pracowników.

Wymiana nawierzchni na ulicy Tuchowskiej

W dniach 26-29 listopada br. realizowane będą prace związane z wymianą nawierzchni na ulicy Tuchowskiej na odcinku od ulicy Pochyłej do ulicy Cechowej. W związku z robotami ulica zostanie zamknięta dla ruchu kołowego. Objazdy do ulicy Cechowej został wyznaczony przez Pochyłą, Kijanki,  Gwarną.

Wymiana nawierzchni na ulicy Łokietka

W dniach 26-28 listopada br. realizowane będą prace związane z wymianą nawierzchni na ulicy Władysława Łokietka, na odcinku od ulicy Na Zielonki do granic miasta. W związku z robotami pojawią się zmiany w organizacji ruchu. Ruch będzie kierowany ręcznie przez pracowników.