Utrudnienia

Nocne prace drogowe

W godzinach nocnych z Piątku na Sobotę (22-23.03.2019) wykonywane będą prace polegające na naprawie ubytków w nawierzchni na Moście Dębnickim, Grunwaldzkim oraz na Rondzie Grunwaldzkim.

Od 30 marca zmiany w organizacji ruchu na ul. Zakopiańskiej

W związku z planowanym rozpoczęciem kolejnego etapu robót w rejonie ul. Zakopiańskiej, Spółka Akcyjna Tras Łagiewnicka informuje, że z dniem 30 marca b.r. ulegnie zmianie obecnie funkcjonująca organizacja ruchu na ciągu ulicy Zakopiańskiej.

16. Krakowski Półmaraton Marzanny

W niedzielę, 24 marca odbędzie się  impreza sportowa pod nazwą: 16. Krakowski Półmaraton Marzanny, w tym 5. Krakowski Bieg z Dystansem „Dla Małych Serc”. Organizator w związku z biegiem przewiduje utrudnienia w ruchu dla pojazdów oraz komunikacji miejskiej.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami od organizatora na stronie internetowej.

Przebudowa odcinka drogi od ul. Romanowicza do Ślusarskiej ETAP III

Zmiany w organizacji ruchu na ul. Zabłocie, przebudowa odcinka drogi od ul. Romanowicza do Ślusarskiej ETAP III podczas tego etapu wystąpi wygrodzenie chodnika, natomiast od 18.03.2019 r. do 30.07.2019 r. zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy na Zjeździe w stronę mostu Kotlarskiego.

Nocne prace pod Pocztą Główną

Uprzejmie informujemy, że w związku z nocnymi pracami utrzymaniowymi przy torowisku w węźle "Poczta Główna", w dniach 11-16.03.2019 r. (poniedziałek - sobota) od ok. godz. 23:00 do końca kursowania w danym dniu linie tramwajowe będą kierowane na trasy objazdowe (w obu kierunkach):

Od soboty remont torowiska na rondzie Mogilskim

Od soboty, 9 marca, do piątku, 22 marca, prowadzone będą prace przy naprawie torowiska łączącego dolny poziom ronda Mogilskiego z ulicą Lubicz. Wyłączony zostanie w tym miejscu ruch linii tramwajowych oraz nocnych linii autobusowych.

Weekendowe utrudnienia na ul. Grzegórzeckiej

W sobotę (02.03) na ul. Grzegórzeckiej rozpocznie się budowa przyłącza kanalizacyjnego dla nowego wiaduktu kolejowego.

4 Bieg Walentynkowy

W dniu 10.02.2019 r. pomiędzy godz. 10.00 a godz. 15.00 w związku z imprezą sportową pn. „4 Bieg Walentynkowy” wystąpią utrudnienia w ruchu.

Komunikacja miejska – od soboty utrudnienia na ul. Piłsudskiego

Od soboty, 9 lutego, do piątku, 15 lutego, prowadzone będą prace naprawcze studni kanalizacyjnych na ul. Piłsudskiego. Jak informuje Zarząd Transportu Publicznego, w tym czasie wstrzymany zostanie ruch tramwajów na odcinku od przystanku „Uniwersytet Jagielloński” do pętli „Cichy Kącik”. Natomiast ruch autobusów ulicą Piłsudskiego będzie możliwy tylko w kierunku Alei Trzech Wieszczów.

Kolejny etap prac budowy Trasy Łagiewnickiej

W związku z kolejnym etapem budowy Trasy Łagiewnickiej od 21 stycznia planowane jest zamknięcie ciągu ulic: Totus-Tuus (od ronda) oraz Do Sanktuarium (wjazd na parking przy sanktuarium). Trasa Łagiewnicka uzyskała zgodę na zajęcie pasa drogowego pod prace budowlane.