Utrudnienia

Remont na ul. Spokojnej i ul. Ogrodniczek

W środę (16.08) na ul. Spokojnej i ul. Ogrodniczek rozpocznie się asfaltowanie jezdni. Ulice będą musiały zostać tymczasowo zamknięte. Planowany koniec remontu to piątek (18.08). Przepraszamy za utrudnienia!

Od jutra zaczynamy pracę na ul. Grzegórzeckiej

Dyrektor Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu, Andrzej Mikołajewski, wspólnie z Prezesem ZUE S.A., Wiesławem Nowakiem, po dogłębnym przeanalizowaniu harmonogramu i planu robót remontowych na ul. Grzegórzeckiej, zdecydowali o korekcie terminu realizacji remontu i ograniczeniu rozmiaru utrudnień dla mieszkańców.

Remont południowej strony ul. Kamieńskiego

Uwaga piesi i kierowcy, jutro (09.08.2017) rozpocznie się remont chodnika w ciągu ul. Kamieńskiego od wysokości ul. Walerego Sławka do ul. Wielickiej (szkoła). Prace będą podzielone na etapy, w najbliższym I etapie prace będą polegały na wymianie chodnika a w drugim etapie wymieniona zostanie nawierzchnia jezdni (nitka prowadzącą w kierunku Wieliczki). Prace rozpoczną się do ul. Wielickiej i będą realizowane w kierunku ul. Sławka. Podczas prac prowadzonych na chodniku zamknięty zostanie pas jezdni przyległy do obszaru robót.

Nocne zmiany przy Estakadzie Obrońców Lwowa od 09.08 do 12.08

Uwaga kierowcy! W tym tygodniu z 9/10.08.2017, 10/11.08.2017 oraz 11/12.08.2017 wykonawca łącznicy kolejowej Zabłocie - Krzemionki będzie prowadził nocne prace w rejonie Estakady. W związku z tym wystąpią utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu ul. Wielickiej z ul. Powstańców Wielkopolskich i al. Powstańców Śląskich.

Weekendowe utrudnienia na Krakowiskich drogach
Komunikat archiwalny 2017-08-04

Uwaga kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej w ten weekend (05/06.08.2017) wystąpią następujące utrudnienia na drogach.

XXVI Pielgrzymka Dominikańska
Komunikat archiwalny 2017-08-02

W dniu 03.08.2017 r. w godz. 8.30-14.00  w związku z XXVI Pieszą Pielgrzymką Dominikańską z Krakowa na Jasną Górę mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu na trasie:

Pl. Dominikański, ul. Franciszkańska, Planty, ul. Smoleńsk, przecięcie al. Krasińskiego, ul. Dunin Wąsowicza, ul. Senatorska,  ul. Kościuszki,  ul. św. Bronisławy, al. Waszyngtona, alejka wzdłuż Sikornika, przez las do al. Żubrowej,  ul. Pod Sowińcem,  ul. Za Skłonem, ul. Rzepichy, ul. Leśmiana, ul. Olszanicka – do granicy Gminy Miejskiej Kraków.

Za utrudnienia przepraszamy.

Nocne prace asfaltowe na ul. Władysława Łokietka

Uwaga kierowcy! Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie informuję, iż w noc z 03/04.08.2017 oraz 04/05.08.2017 odbędzie się asfaltowanie ul. Władysława Łokietka na odcinku od ul. Chabrowa do ul. Kaczorówki. Aby zminimalizować utrudnienia w ruchu, przejazd na wyznaczonym odcinku odbywać się będzie wahadłowo.

Nocne zamknięcie estakady Obrońców Lwowa
Komunikat archiwalny 2017-07-28

Uwaga kierowcy! W nocy z środy na czwartek (02/03.08) będą prowadzone prace wykończeniowe przy łącznicy kolejowej Zabłocie - Krzemionki. W związku z tym, od godz. 22 do 5 rano, zamknięta dla ruchu będzie estakada Obrońców Lwowa.

Zmiany na skrzyżowaniu ul. Dobrego Pasterza i Bohomolca

Uwaga kierowcy i piesi! W sobotę (29.07) zmieni się organizacja ruchu przy skrzyżowaniu ul. Dobrego Pasterza i Bohomolca, w rejonie budowanego nowego układu komunikacyjnego.

Ul. Grzegórzecka – mniejsza skala utrudnień

Dyrektor Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu, Andrzej Mikołajewski, wspólnie z Prezesem ZUE S.A., Wiesławem Nowakiem, po dogłębnym przeanalizowaniu harmonogramu i planu robót remontowych na ul. Grzegórzeckiej, zdecydowali o korekcie terminu realizacji remontu i ograniczeniu rozmiaru utrudnień dla mieszkańców.

POLECAMY