Utrudnienia

Nakładka na ulicy Balickiej

W dniu dzisiejszym od ok. godziny 19 rozpoczną się prace remontowe polegające na likwidacji zaniżenia w nawierzchni jezdni na ul. Balickiej w rejonie nr 311. Prace będą prowadzone pod ruchem. Utrudnienia planowo potrwają do 12.07, wczesnych godzin porannych.

Prace na wiadukcie w ciągu ul. Nowohuckiej - zmiany w organizacji ruchu

W przyszłym tygodniu realizowane będą prace serwisowe na wiadukcie w ciągu ul. Nowohuckiej. W związku z robotami zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu. Będą one obowiązywać w nocy z 16 na 17 oraz z 18 na 19 lipca br.

Zwężenie jezdni w ciągu ul. Nowohuckiej w najbliższy weekend

5 lipca 2019 r. (piątek) o godzinie 22:00 rozpocznie się wymiana dylatacji bitumicznych na wiadukcie nad ul. Niepołomską. Roboty potrwają do 6 lipca (sobota) do godz. 14.00. W ciągu ul. Nowohuckiej (tuż przed mostem na Wiśle) zostanie wprowadzone zawężenie jezdni.

Duże zmiany w organizacji ruchu na ul. Karmelickiej

W czwartek, 4 lipca ruszą prace serwisowe na torowisku przy Teatrze Bagatela. Decyzją Wydziału Miejskiego Inżyniera Ruchu UMK przywrócona zostanie możliwość obustronnego parkowania na ul. Siemiradzkiego. Wykonawca inwestycji wprowadzi w życie zmiany. Na podstawie poczynionych przez WMIR obserwacji ruchu w terenie uznano jednak, iż na ul. Siemiradzkiego warunki drogowe pozwalają na przywrócenie możliwości parkowania.

Zmiany w ruchu w dni 27-30.06.2019

W dniu 27.06.2019 r. pomiędzy godz. 18.30 a godz. 20.00 w związku z przejściem procesji na zakończenie oktawy Bożego Ciała wystąpią chwilowe utrudnienia w ruchu (chwilowe wstrzymania ruchu na czas przejścia uczestników procesji) na trasie: ul. Falista, ul. Gronowa, ul. Widłakowa, ul. Pustelnia, ul. Falistą do kaplicy przy ul. Falistej 2 w Kostrzu.

Nocne prace na torowisku do Bronowic

Przebudowa torowiska do Bronowic wkroczyła w kolejną fazę. Na ul. Królewskiej rozpoczął się montaż sieci trakcyjnej. Prace prowadzone są w nocy, a ich zakres nie powinien powodować większych zakłóceń ciszy nocnej. Roboty potrwają przez miesiąc.

Awaria wodociągu na skrzyżowaniu Al. Słowackiego i Śląskiej

Godzina 18:00 ruch został wznowiony.

Skrzyżowanie zamknięte dla ruchu indywidualnego w relacji most Dębicki. Awaria nie wpływa na funkcjonowanie Komunikacji Miejskiej. Przewidywany czas usunięcia awarii godz. 15.

„VIII Bieg AGH” oraz „Święto ulicy Krupniczej w ramach Dni Dzielnicy I Stare Miasto”

W dniu 08.06.2019 r. pomiędzy godz. 15.30  a godz. 18.00  w związku z organizowaną imprezą pod nazwą „VIII Bieg AGH” na trasie: start ul. Reymonta na wysokości posesji Nr 23, ul. Reymonta, ul. Reymana, al. 3 Maja (przecięcie oraz deptak), ul. Piastowska (chodnik po stronie Błoń), ul. Na Błoniach, al. Focha (deptak), al. 3 Maja (przecięcie oraz deptak), ul. Reymana, ul. Reymonta, meta na ul. Reymonta na wysokości posesji Nr 23   wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym, w tym:

 

 

Remont nawierzchni na ulicy Kosocickiej

W dniach 30-31 maja br. na ulicy Kosocickiej realizowane będą prace remontowe. Nowa nawierzchnia pojawi się na odcinku od posesji nr 85c do posesji 67.

Od środy zmiana organizacji ruchu na ul. Turowicza i Herberta

Od środy, 29 maja zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu w ciągu ul. Herberta i Turowicza – informuje spółka Trasa Łagiewnicka.