Komunikat archiwalny

Remont nawierzchni na skrzyżowaniu ul. Bora-Komorowskiego - Wiślickiej - Andersa

W dniach 5-8 lipca prowadzone będą prace remontowe na skrzyżowaniu ulic Stella-Sawickiego, Bora-Komorowskiego, Wiślickiej. Rozpoczęcie planowane jest na godzinę 22 w piątek, a zakończenie w poniedziałek w godzinach porannych.

Remont nawierzchni na skrzyżowaniu ul. Bora-Komorowskiego - Wiślickiej - Andersa
Fot. Zarząd Dróg Miasta Krakowa

Etap 1,2 – zakłada zamknięcie ulicy Stella-Sawickiego z uwagi na prace na tarczy skrzyżowania z ul. Bora-Komorowskiego. Objazdy od ulic: Nowohuckiej, al. Jana Pawła II, Andersa, Okulickiego, Wiślickiej, Dunikowskiego, Broniewskiego prowadzą:

  • do Bora-Komorowskiego ulicami: Andersa, Dąbrowskiej, Medweckiego, al. Jana Pawła II, Medweckiego, Dąbrowskiej, Andersa, do Bora-Komorowskiego
  • do ulicy Stella-Sawickiego ulicami: Andersa, Dąbrowskiej, Medweckiego, do Stella-Sawickiego.

Etap 3,4 - zakłada zawężenie al. Andersa w kierunku ul. Okulickiego (po jednym pasie w zależności od etapu) oraz uniemożliwienie skrętu od ul. Okulickiego do al. Andersa.

Objazdy od ulicy ul. Okulickiego do al. Andersa: Okulickiego w prawo w ul. Bora-Komorowskiego, prosto do Ronda Polsadu, zawrotka na R. Polsadu, dalej prosto do al. Andersa.

Etap 5 - zakłada zawężenie al. Andersa przed skrętem do stacji benzynowej – utrudnienia polegają na zawężeniu jezdni al. Andersa (będzie możliwość skrętu na stację benzynową).

 

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Michał Pyclik
Podmiot publikujący: ZIKiT Kraków