Wavelo wspiera uczestników ECC. Pojadą na rowerze taniej!

Duch rywalizacji ogarnął także użytkowników rowerów miejskich Wavelo. Przez cały maj, korzystając z taryfy „pay as you go” (płacisz za tyle, ile jedziesz), za minutę jazdy na wypożyczonym rowerze zapłacą 10 groszy, a nie tak jak wcześniej 19 gr. To kolejny powód, aby jeszcze więcej rowerzystów kręciło kilometry dla Krakowa i walczyło o godną pozycję pośród innych europejskich miast.

Wavelo wspiera uczestników ECC. Pojadą na rowerze taniej!
Fot. Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie

Przypominamy, że od 1 do 31 maja trwa międzynarodowa akcja rowerowa (European Cycling Challenge), w ramach której mieszkańcy biją rekordy przejechanych tras na rowerze. Liczą się codzienne podróże, np. do pracy, szkoły czy na zakupy, a nie przejazdy sportowe. Można walczyć indywidualnie lub zespołowo. Dla najlepszych zawodników i drużyn przewidziane są nagrody. Gorąco zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji!

Jak dołączyć do rywalizacji?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się przez stronę http://www.cyclingchallenge.eu/pl/subscribe, wybrać krakowską drużynę (lub założyć swoją w ramach Team Kraków) i korzystać jak najczęściej z roweru!

Kręcić kilometry można przez aplikację Naviki proponowaną przez European Cycling Challenge, albo korzystając z innych aplikacji i pobrane tracki (trasy) wgrywać przez stronę ECC.

Lista aktualnych wyników pojawia się tutaj.

Pokaż metkę
Autor: zikit
Osoba publikująca: PAULINA POLAK
Podmiot publikujący: ZIKiT Kraków