Szukamy miejsc dla stacji naprawy rowerów w Dzielnicy IV (Prądnik Biały)

W tym roku Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie będzie realizował zwycięskie zadania z trzeciej edycji  Budżetu Obywatelskiego 2016 r. Jednym z nich jest projekt w Dzielnicy IV „Zrób to sam – samoobsługowa stacja Naprawy Rowerów!” Zachęcamy wszystkich krakowian i rowerzystów, a szczególnie mieszkańców Dzielnicy IV, do wspólnego wytypowania najlepszych lokalizacji  dla takich czterech punktów!

Szukamy miejsc dla stacji naprawy rowerów w Dzielnicy IV (Prądnik Biały)
Fot. ZIKiT

Cztery stacje naprawy rowerów zostaną zamontowane w czterech miejscach z pełnym wyposażeniem serwisowym. Każda z nich będzie zawierała pompkę, różnego rodzaju klucze i inne narzędzia, których będzie można użyć do naprawy roweru, wózka dziecięcego lub wózka służącego osobie z niepełnosprawnością.

Wspólnie z Radą Dzielnicy IV zachęcamy Państwa do udziału w realizacji tego zadania i wskazania możliwych lokalizacji. Takie miejsce powinno jednak spełniać kilka warunków:

Propozycje prosimy nanosić na stronie: http://rowery.zikit.pl/stacje-naprawcze

Zebrane sugestie zostaną przeanalizowane pod względem zgodności z wyżej wymienionymi założeniami. W przypadku wielu zgłoszeń, poddamy je pod głosowanie w ankiecie na stronach ZIKiT.

Termin nanoszenia punktów: 24.01.2017 r.

 

 

Pokaż metkę
Autor: zikit
Osoba publikująca: Michał Pyclik
Podmiot publikujący: ZIKiT Kraków