Poznaj efekty modernizacji oświetlenia w Krakowie. Konferencja AGH i ZIKiT

W czwartek (27 października o godz. 9.30) w Akademii Górniczo-Hutniczej rozpocznie się druga z cyklu konferencja, dotycząca inteligentnego oświetlenia. Spotkanie organizowane jest w ramach projektu „Pilotażowa modernizacja oświetlenia ulicznego Miasta Krakowa wraz z rozbudową warstwy telemetrycznej, stworzeniem systemu sterowania oraz budową instalacji PV", realizowanego przez Katedrę Informatyki Stosowanej AGH i ZIKiT w Krakowie. Udział w wydarzeniu będzie okazją do poznania od strony praktycznej tematu wdrożenia systemu inteligentnego oświetlenia, na przykładzie krakowskiego, innowacyjnego projektu.

Poznaj efekty modernizacji oświetlenia w Krakowie. Konferencja AGH i ZIKiT
Fot. ZIKiT

Uczestnicy konferencji dowiedzą się m.in.:
• dlaczego warto już teraz zorganizować przetarg na inteligentne oświetlenie?
• jak przygotować procedurę przetargową, tak aby projekt spełniał normy oraz oczekiwania związane z rzeczywistą oszczędnością i trwałością instalacji?
• jakie są efekty dobrze przeprowadzonej modernizacji oświetlenia?
• omówiony zostanie także proces przygotowania odpowiedniej dokumentacji przetargowej, w efekcie której, będzie można uzyskać sprzęt wysokiej jakości i trwałości.


Do udziału w panelu dyskusyjnym zaproszeni zostali zarówno przedstawiciele jednostek realizujących projekt, jak i zewnętrzni eksperci chcący podzielić się swoim doświadczeniem i dobrymi praktykami. W spotkaniu udział wezmą: prof. Leszek Kotulski (AGH), dr inż. Sebastian Ernst (AGH), dr hab. Adam Sędziwy (AGH), Władysław Reczyński (ZIKIT), Joanna Kocela-Boryś (GE; przedstawiciel producenta oświetlenia), Maciej Gnela (prawnik; specjalista ds. przetargów), Katarzyna Górniak (ekonomista, specjalista ds. społeczno-gospodarczych).
Udział w konferencji jest bezpłatny a osoby zainteresowane udziałem proszone są o wcześniejszą rejestrację: https://goo.gl/forms/bPWdQ1txWlugesjn1


Miejsce wydarzenia: Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, sala 429 budynek C-2 (od strony ul. Czarnowiejskiej).


Więcej informacji:
www.facebook.com/oswietlamy

Pokaż metkę
Autor: ZIKiT
Osoba publikująca: Michał Pyclik
Podmiot publikujący: ZIKiT Kraków