Remont Brożka w ekspresowym tempie (ZDJĘCIA)

To z pewnością ucieszy kierowców, którzy ostatnio zmagają się z dużymi utrudnieniami na krakowskich ulicach.  Remont ulicy Brożka jest już na finiszu i to na 1,5 miesiąca przed terminem. Liczymy, że kolejne wiosenne remonty, które mają poprawić komfort i bezpieczeństwo jazdy po ulicach Krakowa, też zakończą się szybciej.

Remont Brożka w ekspresowym tempie (ZDJĘCIA)
Fot. ZIKiT

Nowa nawierzchni jezdni na Brożka jest już gotowa. Przed nami jeszcze remont dwóch wjazdów w rejonie siedziby MPK, malowanie oznakowania poziomego jezdni i prace brukarskie, czyli remont chodnika na odcinku ul. Borsuczej. Ostateczny termin wykonania tych prac do koniec czerwca, ale najgorszy okres z największymi utrudnieniami na drodze – mamy już za sobą!

Nasi drogowcy robią wszystko, żeby remonty przebiegały szybko i sprawnie, a wszystkie informacje na bieżąco ukazują się na stronie www.zikit.krakow.pl i na Facebooku. Przypominamy o tym, że:

⇒ już jutro (czwartek, 14 kwietnia) rusza remont ul. Wielickiej, ale największych utrudnień spodziewmy się pod koniec kwietnia

⇒ dziś w nocy rozpoczynamy także drugi etap remontu ul. Zakopiańskiej – od ul. Faustyny do Kościuszkowców

⇒ w poniedziałek (18 kwietnia) zmienia się organizacja ruchu na ul. Igołomskiej (na dwa tygodnie zostanie wprowadzony ruch wahadłowy przy mostku na granicy miasta).

Tagi: ZIKiT, remonty

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Michał Pyclik
Podmiot publikujący: ZIKiT Kraków