górne tło

Zaparkuj i zapłać komórką

Przypominamy, że zostawiając samochód w strefie płatnego parkowania, możemy zapłacić za postój telefonem komórkowym. Tym samym nie musimy szukać najbliższego parkomatu, ani szacować ile dokładnie czasu potrzebujemy na parkowanie. 

Aby skorzystać z tego ułatwienia, wystarczy ściągnąć na telefon komórkowy aplikację SkyCash i odszukać usługę mobiParking. Następnie należy założyć konto, uzupełnić środki oraz nakleić identyfikator na szybę samochodu. Bezpłatne identyfikatory w formie naklejek można otrzymać w biurze strefy lub wydrukować ze strony operatora. Potem już można zapłacić za postój korzystając tylko z komórki. Założenie konta i przelanie na nie środków zajmuje kilka minut, jednak by skorzystać z aplikacji musimy korzystać ze smartfona.  


Wygodny system cieszy się coraz większą popularnością i umożliwia zapłatę za realny czas parkowania z uwzględnieniem opłaty minimalnej (pierwsze 20 minut za złotówkę). Opłata naliczana jest od momentu uruchomienia w aplikacji przycisku „ start” i w każdej chwili może być zatrzymana. Nie ma więc problemu jeśli nagle się okaże, że nasz postój trochę się wydłuży.


Usługa mobiParking działa we wszystkich sieciach komórkowych na terenie całego kraju, dlatego można z niej korzystać nie tylko w Krakowie. Więcej informacji znajdziemy na stronie http://skycash.com/mobiparking.html. Dzięki aplikacji SkyCash można też kupować przez telefon bilety KMK.    
 

dolne t�o