Utrudnienia

Plac Centralny zamknięty dla samochodów

19.09.2014

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że w niedzielę 21 września wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu na placu Centralnym. Ruch samochodowy będzie odbywał się na południowej jezdni al. Jana Pawła II (od skrzyżowania z ul. Tomickiego w kierunku placu Centralnego). Jezdnie wokół samego placu będą zamknięte dla ruchu samochodów. Zalecany objazd w kierunku ronda Mogilskiego zaznaczono na mapie. Za utrudnienia przepraszamy.

etap7centralny

 

2KrwioBieg

19.09.2014

W dniu 20 września 2014 r. pomiędzy godz. 11.30 a godz. 14.30 w związku z imprezą pod nazwą „2KrwioBieg" wystąpią następujące utrudnienia w ruchu:

  • ul. Karola Rollego (na odcinku od ul. Długosza do ul. Władysława Warneńczyka) – zajęcie chodnika i części jezdni po stronie Bulwarów;
  • ul. Ludwinowska (w rejonie skrzyżowania z ul. Zatorską i ul. Przedwiośnie) zajęcie chodnika i części jezdni po stronie Bulwarów;
  • Most Dębnicki - zamknięcie chodnika po stronie ul. Zwierzynieckiej;
  • ul. Zamkowa – zajęcie części jezdni od strony Mostu Dębnickiego do wysokości wjazdu na Bulwary (przy budynku Nr 2a)
  • Kładka Ojca Bernatka – wyłączona strona kładki przeznaczona dla ruchu rowerowego;
  • Bulwary – wyłączona część dróg dla pieszych i rowerów;
 

Remont ul. Półłanki

17.09.2014

W poniedziałek 22 września rozpocznie się drugi etap remontu ul. Półłanki. Zamknięty będzie odcinek ul. Półłanki od ul. Taborowej do ul. Agatowej. Dojazd do os. Złocień będzie możliwy wyłącznie od strony Rybitw.

Przewidywany czas całkowitego zamknięcia drogi to 7 dni, ale uzależniony jest one od warunków pogodowych. Dalsze prace (np. związane z układaniem warstwy ścieralnej jezdni) wykonywane będą już po dopuszczeniu ruchu samochodowego.

 

   

Ul. Złocieniowa

16.09.2014

Ze względu na liczne prośby mieszkańców Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu zdecydował o podjęciu próby otwarcia dla ruchu ul. Złocieniowej. W środę odbędzie się spotkanie na którym zdecydowane zostanie w jaki sposób zmienić organizację ruchu, by ta ulica była bezpieczna przede wszystkim dla pieszych. W spotkaniu będzie uczestniczyć krakowska Policja.

 

Utrudnienia w ruchu – zgromadzenia publiczne

16.09.2014

W najbliższych dniach organizowane przez mieszkańców Krakowa zgromadzenia publiczne skutkować będą następującymi utrudnieniami w ruchu w miejscach ich przeprowadzania:

Więcej: Utrudnienia w ruchu – zgromadzenia publiczne

   

Mogilska - Jana Pawła II, zmiany w organizacji ruchu

12.09.2014

W weekend nastąpi korekta organizacji ruchu na ciągu Mogilska – Jana Pawła II. Dla kierowców oznacza to odcinkową zamianę jezdni po których będą się poruszali oraz wyłączenie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu Lema – Meissnera.

 

14 września - utrudnienia w ruchu

10.09.2014


Od godzin porannych (od ok. godz. 6.00) do godzin wieczornych (do ok. godz. 18.00) w związku z Uroczystościami Odpustowymi Podwyższenia Krzyża Świętego w Krakowie Mogile zostanie zamknięta dla ruchu kołowego ul. Klasztorna (z dopuszczeniem wjazdu autobusów Komunikacji Miejskiej w Krakowie).


W godzinach w godzinach 10.30 – 13.30 w związku z imprezą biegową pod nazwą „Kraków Business Run" wystąpią czasowe zamknięcia ulic będących trasą biegu oraz chwilowe wstrzymania ruchu na przecięciach z trasą:
Rynek Główny, ul. Sławkowska , Planty do przecięcia z ul. Szpitalną, Planty do wylotu ul. Grodzkiej, przecięcie ul. św. Idziego, chodnik i droga dla rowerów wzdłuż ul. Bernardyńskiej, Bulwary wokół Wawelu, ul. Podzamcze, Planty do ul. Wiślnej, ul. Wiślna, Rynek Główny.

  • w dniu 14.09.2014 r.:

      - od godzin porannych (od ok. godz. 6.00) do godzin wieczornych (do ok. godz. 18.00)  w związku z Uroczystościami Odpustowymi Podwyższenia Krzyża Świętego w Krakowie Mogile zostanie zamknięta dla ruchu kołowego ul. Klasztorna (z dopuszczeniem wjazdu autobusów  Komunikacji Miejskiej w Krakowie);

      - w godzinach w godzinach 10.30 – 13.30 w związku z imprezą biegową pod nazwą „Kraków Business Run” wystąpią czasowe zamknięcia ulic będących trasą biegu oraz chwilowe wstrzymania ruchu na przecięciach z trasą:

Rynek Główny, ul. Sławkowska , Planty do przecięcia z ul. Szpitalną, Planty do wylotu ul. Grodzkiej, przecięcie ul. św. Idziego, chodnik i droga dla rowerów wzdłuż ul. Bernardyńskiej, Bulwary wokół Wawelu, ul. Podzamcze, Planty do ul. Wiślnej, ul. Wiślna, Rynek Główny;

   

Pomorska - utrudnienia w ruchu

10.09.2014

 

W dniu 12.09.2014 r. w związku z uroczystym apelem w ramach „Dnia Pamięci Ofiar Gestapo" w godzinach 9.30 – 11.30 zamknięta zostanie dla ruchu kołowego ul. Pomorska

 

Zmiana organizacji ruchu - Rynek Podgórski

09.09.2014

Od 12 września wyłączona zostanie z ruchu jezdnia przy południowej pierzei Rynku Podgórskiego. Nie będzie możliwy wjazd w Rynek Podgórski od strony ul. Kalwaryjskiej oraz Limanowskiego. Dojazd do posesji, wyłącznie dla mieszkańców, możliwy będzie od strony kościoła.

   

Remont ul. Półłanki

05.09.2014

Od 15.09.2014 przez około miesiąc prowadzony będzie remont ul. Półłanki na wysokości ul. Agatowej. W trakcie robót droga będzie całkowicie zamknięta dla ruchu i nie będzie możliwości przejazdu od Rybitw do ul. Sucharskiego. W terenie zostaną wyznaczone objazdy

Więcej: Remont ul. Półłanki

 

Omiń korki odc. 93 HD - r. Mogilskie - pl. Centralny

03.09.2014

   

Strona 1 z 70

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>
Magiczny Kraków Biuletyn Informacji Publicznej Komunikacja Miejska w Krakowie Ekocentrum